Biznes, Miasto sprzedało kolejne działki - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 20/06/2018 13:20

Sukcesem zakończył się kolejny przetarg organizowany przez Wydział Gospodarki Nieruchomościami.

Przedmiotem przetargu były dwie działki. Pierwsza z nich to działka inwestycyjna przy ulicy Włocławskiej w Toruniu (nr 3 na zdjęciu). Wiemy już, że powstanie tam inwestycja deweloperska o wartości 252 tys. złotych. Grunt trafił w ręce firmy VB S.C. Jest to grunt o powierzchni 15 arów.

Teren jest niezagospodarowany, częściowo zadrzewiony i nieuzbrojony. Jest to także jedna z trzech działek przy ulicy Włocławskiej, które przeznaczone były na sprzedaż. Nadaje się także pod zabudowę mieszkaniową.

Druga z działek znajduje się w Chełmży przy ulicy Prusa. Została sprzedana za 262 600 złotych i trafiła do Katarzyny i Jakuba Wachowiaków, którzy zrealizują tam swoje plany biznesowe. Do tej pory jej właścicielem było Miasto Toruń. Zwycięzcy przetargu mają teraz prawo użytkowania wieczystego gruntu o powierzchni 0,17 ha wraz z prawem własności znajdujących się na nim budynków. Działka znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych. Budynek mieszkalny ma powierzchnię 371 metrów kwadratowych, a w jego skład wchodzi siedem mieszkań.

Z pewnością dużym atutem jest także wysoki na 4 metry garaż. W budynku można prowadzić tzw.  usługi nieuciążliwe i wykorzystywać funkcję mieszkaniową. Co ważne toruńscy urzędnicy wyczyścili hipoteki oraz spłacili zadłużenie poprzedniego właściciela.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Miasto sprzedało kolejne dwie działki komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama