Miasto sprzedało działkę wartą miliony na osiedlu JAR. Co tam powstanie?

Biznes, Miasto sprzedało działkę wartą miliony osiedlu powstanie - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 13/06/2018 09:45

W tym tygodniu w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami odbył się przetarg na działkę na osiedlu JAR.

Przetarg został rozstrzygnięty, a nowym właścicielem działki inwestycyjnej została toruńska firma Baza Sp. z o.o. Grunt został sprzedany za 3 232 000 złotych. Warto podkreślić, że firma Baza Sp. z o.o. posiada już dwie działki na terenie tzw. Jaru. Zakupiony dzisiaj teren zostanie przeznaczony pod działalność przemysłową.

Była to już ostatnia działka przeznaczona do sprzedaży w przemysłowej części osiedla po Jednostce Armii Radzieckiej. Grunt położony jest przy ulicy Fortecznej 13. To strefa inwestycyjna Toruń-Północ. Jest to teren idealnie nadający się pod usługi lub produkcję. Powierzchnia nieruchomości to ponad 2,3 ha i wyceniana był na 3,2 miliona złotych.

Działka sąsiaduje z dynamicznie rozwijającymi się osiedlami tzw. JAR, z dominującą zabudową mieszkaniową jedno i wielorodzinną. W pobliżu terenów znajdują się również przedsiębiorstwa usługowo-produkcyjne oraz obiekty handlowe.

Teren, który poszedł pod młotek, jest niezabudowany i w części porośnięty drzewami. Wjazd zaplanowano z ulicy Fortecznej oraz od strony nowego przebiegu ulicy Polnej. Na terenie tzw. Jaru dostępna jest kanalizacja sanitarna i deszczowa, wodociąg, kable elektroenergetyczne, ciepłociąg i linia telefoniczna.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Miasto sprzedało działkę wartą miliony na osiedlu JAR. Co tam powstanie? komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama