Miasto sprzedaje tereny przy Motoarenie po okazyjnej cenie [FOTO]

Biznes, Miasto sprzedaje tereny Motoarenie okazyjnej cenie [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal ototorun.pl 28/04/2019 08:11

Miasto wystawiło na sprzedaż pięć działek leżących między Motoareną a budynkami dawnego Merinotexu. Łączna powierzchnia tych gruntów to ponad 2 hektary.

Między ulicami Szosa Bydgoska i Pera Jonssona wyznaczono pięć działek, na których można prowadzić działalność produkcyjną lub usługową. Dodatkowo na jednej z nich mogą stanąć magazyny.

Działki mają powierzchnię od 21 do 63 arów. Łącznie wyceniono je na ponad 4 miliony złotych. Najtańsza kosztuje 530 tys. złotych, natomiast za najdroższą trzeba zapłacić 1 200 000 złotych. Oznacza to nawet 33 procent obniżki wobec pierwotnej ceny sprzedawanych terenów leżących w zachodniej części Torunia.

Wszystkie sieci i potrzebna infrastruktura znajdują się w drogach przylegających do wystawionych gruntów. Blisko nich znajduje się także DK 80 i właśnie od strony tej drogi są wjazdy na te tereny. Atrakcyjność wymienionych terenów potwierdzają przeprowadzone w ciągu ostatnich lat w ich bezpośrednim sąsiedztwie inwestycje.

Potencjalni inwestorzy muszą także pamiętać, że działki leżą w bliskim sąsiedztwie lotniska. Ten fakt trzeba uwzględnić, planując wysokość projektowanych tam budynków. Chętni do udziału w przetargu muszą do 5 czerwca 2019 wpłacić kwotę gwarantującą dotrzymanie warunków umowy na konto Urzędu Miasta w Toruniu.

(Arkadiusz Kobyliński)

fot. pixabay.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

 

motoarena, biznes w toruniu, tereny inwestycyjne - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-13 23:56:15

    To miasto ma juz takie dlugi, ze musi po obnizonej cenie sprzedawac tereny?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama