12°C bezchmurnie

Miasto sprzedaje kolejne tereny pod inwestycje

Biznes w Toruniu, Miasto sprzedaje kolejne tereny pod inwestycje

Centrum Wsparcia Biznesu informuje, że w pierwszym kwartale nowego roku miasto zorganizuje przetargi na ziemie przy osiedlu JAR, na Rudaku i budynek w Chełmży.

Pierwsze kilka miesięcy 2018 roku to idealny czas, żeby rozwinąć swój biznes. Miasto i Centrum Wsparcia Biznesu informują, że już niedługo pod młotek pójdą bardzo atrakcyjne tereny - budynek z wysokim garażem w Chełmży oraz działki na Rudaku i JARZE.

Pierwszy przetarg odbędzie się 23 stycznia. Pod młotek pójdzie nieruchomość przy ulicy Prusa 12 w Chełmży. To południowa część miasta, w której znajduje się osiedle domów jednorodzinnych. Budynek, który jest do wzięcia to siedem mieszkań, które łącznie mają 371 m2 i 4 metrowy garaż. Termin wpłacenia wadium to 18 stycznia. Cena wywoławcza wynosi 320 000 złotych. 

Kolejne tereny będzie można zdobyć 6 lutego. Tym razem chodzi już o działkę w Toruniu, a konkretnie przy ulicy Olęderskiej 18 na Rudaku. To ponad 6 tysięcy metrów kwadratowych niezagospodarowanego terenu. Centrum Wsparcia Biznesu informuje, że może być on wykorzystywany pod usługi, ale możliwe jest także prowadzenie w tym miejscu składów, magazynów lub działalności rolniczej – ogrodnictwa, czy  sadownictwa. Aby wziąć udział przetargu należy do 30 stycznia wpłacić wadium w wysokości 200.000 złotych. Cena wywoławcza dla tej działki wynosi 1,5 miliona złotych. 

Dwa następne tereny pójdą pod młotek 6 marca. Znajdują się one na osieldu JAR przy ulicy Fortecznej 13 i 15. To Strefa Inwestycyjna Toruń – Północ. Obie działki mają ponad 2,3 ha. Tereny idealnie nadają się pod usługi lub produkcję. Pierwsza działka kosztuje 3,2 mln zł., a druga 3,5 mln zł. Aby stanąć do przetargu trzeba wpłacić do 1 marca wadium w wysokości 200 tysięcy złotych.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Centrum Wsparcia Biznesu - www.torun.direct

(FS)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Miasto sprzedaje kolejne tereny pod inwestycje komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się