8°C bezchmurnie

Miasto sprzedaje działkę pod usługi lub hotel za ponad pół miliona złotych

Biznes, Miasto sprzedaje działkę usługi hotel ponad pół miliona złotych - zdjęcie, fotografia

Miasto sprzeda kolejną działkę w lewobrzeżnej części Torunia.

Chodzi o teren inwestycyjny, który na sprzedaż wystawiony zostanie 9 października. Jest to grunt przy ulicy Łódzkiej 117C. Leży on w bezpośrednim sąsiedztwie Trasy Wschodniej, która prowadzi na most drogowy im. gen. Elżbiety Zawackiej.

Bliskość Trasy Wschodniej to tylko jedna z zalet działki. W przyległych ulicach poprowadzone są wszystkie niezbędne sieci: kanalizacyjna, wodociągowa i energetyczna. Jest to teren niezabudowany i niezagospodarowany, częściowo obejmuje powyrobiskowe zbiorniki wodne, które jednak są już w części zasypane. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa usługowo-przemysłowa.

Teren położony jest na osiedlu Rudak w lewobrzeżnej części Torunia. Jest to grunt o powierzchni 0,41 ha. Przeznaczony jest pod usługi komercyjne, hotel lub dom wypoczynkowy.

Cena wywoławcza działki wynosi 550 tysięcy złotych. Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Toruniu zaplanował  przetarg na 9 października tego roku. Każdy, kto chce wziąć w nim udział, jest zobowiązany do wpłaty do 2 października wadium w wysokości 50 tysięcy złotych.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


nowy hotel, działka, toruń, miasto, sprzedaż, przetarg - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-12 17:36:08

    W takim miejscu hotel? Chyba hostel albo jakiś przytulek.

Dodajesz jako: Zaloguj się