5°C zamglenie

Miasto sprzedaje działkę na osiedlu JAR za kilka milionów złotych

Centrum Wsparcia Biznesu informuje, że już 12 czerwca będzie można kupić kolejną działkę na tzw. Jarze.

Jest to już ostatnia działka  przeznaczona do sprzedaży w przemysłowej części osiedla po Jednostce Armii Radzieckiej, która idzie pod młotek. Zakupienie działki będzie oczywiście możliwe poprzez stanięcie do przetargu organizowanego przez Wydział Gospodarki Nieruchomościami. Każdy, kto ma zamiar stanąć do przetargu, musi do 7 czerwca wpłacić wadium w wysokości 200 tys. złotych.

Przedmiotem przetargu, który odbędzie się 12 czerwca, będzie działka przy ulicy Fortecznej 13 na osiedlu JAR. To strefa inwestycyjna Toruń-Północ. Jest to teren idealnie nadający się pod usługi lub produkcję. Powierzchnia nieruchomości to ponad 2,3 ha i wyceniana jest na 3,2 miliona złotych.

Działka sąsiaduje z dynamicznie rozwijającymi się osiedlami tzw. JAR, z dominującą zabudową mieszkaniową jedno i wielorodzinną. W pobliżu terenów znajdują się również przedsiębiorstwa usługowo-produkcyjne oraz obiekty handlowe.

Teren, który pójdzie pod młotek, jest niezabudowany i w części porośnięty drzewami. Wjazd zaplanowano z ulicy Fortecznej oraz od strony nowego przebiegu ulicy Polnej. Na terenie tzw. Jaru dostępna jest kanalizacja sanitarna i deszczowa, wodociąg, kable elektroenergetyczne, ciepłociąg i linia telefoniczna.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Centrum Wsparcia Biznesu - www.torun.direct

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Miasto sprzedaje działkę na osiedlu JAR za kilka milionów złotych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się