Miasto pozwoli legalnie zarobić na Bella Skyway Festival

Komunikaty, Miasto pozwoli legalnie zarobić Bella Skyway Festival - zdjęcie, fotografia
Arkadiusz Kobyliński 11/08/2019 10:40

12 sierpnia w Centrum Targowym PARK  odbędzie się przetarg na wynajem stoisk handlowych podczas Bella Skyway Festival 2019. W sumie przygotowano prawie 120 miejsc. 

Tegoroczną edycję Bella Skyway Festiwal zaplanowano na dni 20-25 sierpnia. Przygotowania do niej trwają od kilku miesięcy. Doświadczenia poprzednich edycji pokazują, że wiele osób próbuje zarobić sprzedając swoje produkty bez zezwolenia. Taka nielegalna działalność stwarza problemy organizacyjne. 

W związku z tym, w poniedziałek (12 sierpnia) zainteresowani działalnością handlową w czasie imprezy będą mogli wylicytować miejsca na swoje stanowiska. Przetarg rozpocznie się o godzinie 10:00 w Sali Audytoryjnej  Centrum Targowego PARK przy ul. Szosa Bydgoska 3 w Toruniu. 

Objęte licytacją tereny znajdują się w różnych miejscach toruńskiej Starówki. Wszystkie mają powierzchnię 4 m2 (kwadrat o boku 2 metrów). Najwięcej z nich - 51 - zlokalizowanych zostało w rejonie Placu Rapackiego i Skweru Lucjana Broniewicza. 

Działalność handlowa w wynajętych punktach będzie mogła ruszyć 20 sierpnia, od godziny 16:00. Ustalono też, że jej koniec nastąpi 26 sierpnia. W ciągu dni trwania imprezy wystawcy powinni rozpocząć swoją działalność najpóźniej o godzinie 16:00. Uczestnikami strefy handlowej mogą być osoby posiadające w swojej ofercie przedmioty wiążące się z festiwalem światła, prowadzące działalność handlową lub gastronomiczną. 

- Preferowany asortyment to: gadżety świetlne, pamiątki, rękodzieło, art. papiernicze i wyroby z tworzyw naturalnych, wyroby ceramiczne, biżuteria, wyroby z drewna, wikliny, świeczki, zabawki, art. spożywcze, gastronomia - informują organizatorzy przetargu.

Chęć wzięcia udziału w licytacji można zgłaszać do poniedziałku (12 sierpnia), do godziny 9:30. Dokładne informacje o cenach wywoławczych, lokalizacjach oraz warunkach licytacji i regulaminie działalności stref handlowych znajdują się w załącznikach. 

1. Zarzadzenie_nr_15_Prezesa_Urbitor

2. Zarzadzenie_nr_16_Prezesa_Urbitor.pdf

3. Regulamin_najmu_powierzchni_handlowej_zal_1.pdf

4. Regulamin_dzialalnosci_stref__handlowych_zal_2.pdf

5. Lokalizacje_stoisk_zalacznik_nr_1_do_Regulaminu_najmu_powierzchni.pdf

(Arkadiusz Kobyliński)

fot.Adam Zakrzewski/torun.pl

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

centrum targowe park, skyway, urbitor, stoiska, przetarg - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama