29°C bezchmurnie

Miasto nagrodzi najlepszych przedsiębiorców. Zbliża się gala wręczenia znaku “Made In Toruń”

Biznes, Miasto nagrodzi najlepszych przedsiębiorców Zbliża wręczenia znaku “Made Toruń” - zdjęcie, fotografia

Już w najbliższą środę (5 września) 22 toruńskie firmy wyróżnione za wysoki poziom swoich usług i produktów odbiorą w Dworze Artusa certyfikaty jakości.

Oprócz przedstawicieli 22 lokalnych firm w Dworze Artusa pojawi się także prezydent Michał Zaleski, który wręczy im certyfikaty jakości. Przedsiębiorstwa te zostały wskazane w pilotażu przez niezależną kapitułę działającą przy znaku “Made in Toruń”. Na liście są zarówno wielkie przedsiębiorstwa, jak i małe rodzinne podmioty. Łączy je jedno – wysoka jakość oferowanych wyrobów bądź usług. Zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tych dotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym mogą stać się wzorem dla innych.

W trakcie gali odbędzie się także prezentacja produktów i usług, które zostały wyróżnione.  Pojawią się stoiska firm gastronomicznych, branży automotive, poligrafii, systemów zabezpieczeń elektronicznych, techniki opakowań, nowoczesnych technologii, producenta liczników pomiarowych, gier komputerowych, specjalistycznych usług medycznych, turystycznych, stolarskich,  browarników, firmy spirytusowej, klubu sportowego, pracowni rzemieślniczej, czy salonu tatuażu.

Znak jakości “Made in Toruń” nadaje się tylko tym firmom, których usługi lub produkty odznaczają się najwyższą jakością. Przedsiębiorstwa ubiegające się o prawo do użytkowania znaku muszą spełniać dwa z trzech kryteriów: produkt jest wytwarzany lub usługa jest świadczona na terenie Torunia, pomysł/idea produktu lub usługi powstała w Toruniu, produkt lub usługa sprzedawana jest przynajmniej na terenie miasta.

Celem przyznawania znaku jest promocja lokalnych przedsiębiorstw oraz wzmacnianie ich wiarygodności w oczach klientów oraz partnerów. “Made in Toruń” przyznawany jest przez niezależną Kapitułę Konkursową.

(PC)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


centrum wsparcia biznesu, toruń, biznes, made in toruń, michał zaleski - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się