Mateusz Małkiewicz: „Konto Jakże Osobiste” to szyta na miarę oferta dla wymagających

Wiadomości, Mateusz Małkiewicz „Konto Jakże Osobiste” szyta miarę oferta wymagających - zdjęcie, fotografia
Materiał partnera 13/05/2019 09:58

Dziś tradycyjna bankowość, w której prowadzenie konta, korzystanie z karty i darmowe przelewy to już standard wymagany przez klientów. Dodatkowe usługi w ramach prowadzonych rachunków osobistych to z kolei ich oczekiwania i życzenia, które spełnia "Konto Jakże Osobiste". O jego zaletach i oferowanych korzyściach opowie Mateusz Małkiewicz, doradca ds. Kluczowego Klienta z oddziału Alior Banku w Toruniu przy ul. Małe Garbary 2.

"Konto Jakże Osobiste" to nie tylko zwykły rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Co sprawia, że jest tak wyjątkowy?

"Konto Jakże Osobiste" to oferta dla wymagających klientów indywidualnych, którzy oprócz standardowych warunków, oczekują od swojego banku czegoś więcej – Alior Bank daje tę możliwość, oferując swoim klientom spersonalizowany rachunek osobisty, który każdy może dopasować do swoich potrzeb poprzez wybór konkretnych korzyści. Oferta składa się z poszczególnych elementów, które można układać jak klocki, aby klient miał w zasięgu ręki produkt szyty na miarę swoich wymagań.

Co to oznacza?

W praktyce oznacza to, że spośród 10 zdefiniowanych przez bank korzyści klient za darmo wybiera dwie, które najbardziej mu odpowiadają. Jeżeli z kolei jest zainteresowany dodatkowymi udogodnieniami, każda następna korzyść kosztuje zaledwie 3,5 zł. 

Jakie są te korzyści?

Wśród udogodnień, które mogą wybrać klienci znajdują się: darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce, darmowe wypłaty z bankomatów za granicą, pakiet pięć bezpłatnych przelewów natychmiastowych, podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, uczestnictwo w programie Mastercard Priceless Specials, ubezpieczenie assistance, atrakcyjne warunki limitu kredytowego na koncie, pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku, ubezpieczenie podróżne oraz zwrot 1% płatności telefonem. Korzyści można dowolnie modyfikować, a ich aktywacja następuje już od kolejnego dnia.

Jaki jest miesięczny koszt rachunku?

Jeżeli klient odpowiednio dobierze parametry rachunku, dopasowując je do swoich codziennych potrzeb oraz spełni standardowe warunki, korzystanie z "Konta Jakże Osobistego" może być całkowicie darmowe. 

Jakie są te standardowe warunki?

Są dwie kluczowe opłaty, które trzeba mieć na uwadze: za prowadzenie konta oraz za korzystanie z karty debetowej. W przypadku Konta Jakże Osobistego klient może zostać zwolniony z obu. Wystarczy, że klient zapewni jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1500 zł, co zapewni zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, oraz dokona transakcji bezgotówkowych, czyli innymi słowy zapłaci kartą, na kwotę minimum 300 zł i dzięki temu zostanie zwolniony również z opłaty za korzystanie z karty. Dodatkowo z opłaty za prowadzenie konta zwolnione są wszystkie osoby poniżej 26. roku życia. 

Oferta Alior Banku wydaje się być świetnym rozwiązaniem. Jak można założyć taki rachunek?

Rzeczywiście "Konto Jakże Osobiste" to szyta na miarę oferta dla wymagających, zdecydowanych klientów, którzy oczekują elastyczności od swojego banku. Rachunek ten został stworzony w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, którzy oczekują od instytucji finansowych nowoczesnego i zorientowanego na klienta podejścia. Rachunek można otworzyć zarówno składając wniosek przez stronę internetową banku, jak i w naszej placówce, w której doradcy klienta z chęcią przedstawią szczegółowo całą ofertę.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

Mateusz Małkiewicz: „Konto Jakże Osobiste” to szyta na miarę oferta dla wymagających komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama