12°C bezchmurnie

Marzy Wam się własne eM? To weźcie udział w nowym projekcie!

Biznes, Marzy własne weźcie udział nowym projekcie! - zdjęcie, fotografia

Planujecie kupić dom lub mieszkanie? A może myślicie nad loftem, studiem czy penthousem? To zapoznajcie się ze specjalną ofertą przygotowaną przez Centrum Wsparcia Biznes w Toruniu. Naprawdę warto!

Projekt Własne "M" to warsztaty, które odbędą się w ramach Kujawsko-Pomorskich Targów Inwestycyjnych "INWEST-TOR" oraz Targów Budownictwa i Targów  Mieszkaniowych "OD DZIAŁKI PO DOM".

Eksperci od rynku nieruchomościami pomogą Wam w znalezieniu najlepszej lokalizacji w Toruniu, wskażą źródła finansowania. Poza tym uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak atrakcyjnie zaaranżować wnętrze domu lub mieszkania, fachowcy pokażą najnowsze trendy w designie.

Wydarzenie odbędzie się 10 marca br. w Centrum Targowym PARK przy Szosie Bydgoskiej 3 w Toruniu.  Warsztaty i konsultacje zaplanowano od 11.00 do 14.30.

Program Projekt Własne "M" to także prezentacja Miejskiej Pracowni Urbanistycznej z nowymi terenami pod mieszkania i domy w Toruniu. O tym, jak sfinansować zakup mieszkania i załatwić formalności opowiedzą fachowcy z firmy Deweloperzy Toruń. Rynek nieruchomości w Toruniu zaprezentuje firma ARThaus Nieruchomości, a  ciekawe pomysły na niebanalne urządzenie wnętrza pokażą specjalistki z O-kreślarni.

Centrum Wsparcia Biznesu podczas Kujawsko-Pomorskich  Targów Inwestycyjnych "INWEST-TOR" oraz Targów Budownictwa i Targów  Mieszkaniowych "OD DZIAŁKI PO DOM" zaprezentuje aktualną ofertę terenów inwestycyjnych Torunia. Premierę będzie miał najnowszy katalog z ofertami dla inwestorów, na stoisku pojawią się też urzędnicy z Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Toruniu, którzy odpowiedzą na pytania uczestników targów.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


centrum wsparcia biznesu, toruń, nieruchomości - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się