12°C bezchmurnie

Marketowy złodziej zatrzymany przez toruńskich policjantów [WIDEO]

  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2

W tym tygodniu policjanci zatrzymali mężczyznę, który chodził do marketów budowlanych i kradł… laserowe dalmierze.

W poniedziałek około 9:00 policjanci z Torunia i Bydgoszczy mieli szkolenie na lotnisku toruńskiego aeroklubu. W przerwie postanowili zatankować radiowóz na jednej ze stacji paliw przy Szosie Bydgoskiej. Na miejscu podbiegł do nich mężczyzna, który powiedział policjantom, że jest pracownikiem ochrony pobliskiego marketu budowlanego i goni złodzieja, który przed chwilą ukradł laserowy dalmierz. 

- Ochroniarz wskazał kierunek, w którym oddalił się sprawca. Policjanci postanowili zajechać mu drogę od strony ul. Łukasiewicza. Ta decyzja okazała się trafna. Kiedy funkcjonariusze podjechali w okolice toru kartingowego zobaczyli mężczyznę opisanego wcześniej przez pracownika ochrony. Policjanci ustawili radiowóz w takim miejscu, że uciekający złodziej wybiegł prosto na nich - relacjonuje Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji.

Mężczyzna nie stawiał oporu, bo był bardzo zmęczony kilkusetmetrowym sprintem. Policjanci zaprosili go do radiowozu i zawieźli do policyjnej celi.

Policja szybko ustaliła, że to 24-latek, który kilka dni wcześniej również ukradł… laserowy dalmierz.  Funkcjonariusze informują, że grozi mu 10 lat więzienia. 

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Marketowy złodziej zatrzymany przez toruńskich policjantów [WIDEO] komentarze opinie

  • Pracownik sklepu - niezalogowany 2018-02-25 07:02:07

    Co za bzdura. Policjanci wcinali sobie spokojnie hotdogi (jak zawsze) na stacji, po czym ochrona rzuciła się w pościg za typkiem. Jeden ścigał go samochodem, drugi za nim biegł. Ostatecznie przyjechała policja i zwinela złodzieja. Także proszę o odrobinę szczerości, jak już ktoś chce zrobić z siebie bohatera

Dodajesz jako: Zaloguj się