Mariusz Kałużny: Program ministra Ziobro jest moim programem

Partie Polityczne, Mariusz Kałużny Program ministra Ziobro programem - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 09/10/2019 09:43

– Program ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro jest moim programem. Moim celem i priorytetem jest Polska uczciwa i sprawiedliwa. Ojczyzna wolna od mafii VAT-owskich, mafii paliwowych. Jestem też za państwem troszczącym się o obywateli – mówi Mariusz Kałużny – „ósemka” na liście PiS w wyborach do Sejmu.

Gdyby chciał Pan streścić w kilku słowach swój program wyborczy, to co by Pan powiedział?

Mariusz Kałużny: Jestem za Polską sprawiedliwą i uczciwą. W pełni popieram program, który przez ostatnie cztery lata realizował minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Chciałbym ramię w ramię z nim kontynuować dotychczasowe działania. Moim celem i priorytetem jest Polska uczciwa i sprawiedliwa. Ojczyzna wolna od mafii VAT-owskich, mafii paliwowych. Jestem też za państwem troszczącym się o obywateli.

Czego możemy oczekiwać po PiS w kolejnej kadencji? Czym się zajmiecie?

Przystępujemy do realizacji kolejnych projektów, na których skorzystają wszyscy Polacy, a nie tylko Ci mieszkający w wielkich miastach. Będziemy wspierać budowę dróg lokalnych, przywracamy połączenia PKS, wprowadzamy nowe programy wsparcia rolników, także takie związane z łagodzeniem skutków suszy. Zrealizujemy system dopłat dla hodowców, z którego tak szydziła opozycja. Będą też inwestycje w kulturę i infrastrukturę sportową – tak mi bliską. Bo sport, to najlepszy sposób wychowywania młodzieży. Wreszcie – mali i średni przedsiębiorcy! Nie może być tak, że wielkie firmy omijają podatki a uczciwy Polak płaci gigantyczne podatki. Zakupy robię głównie na targowiskach. W Sejmie RP będę zabiegał aby bazary, targowiska i małe sklepy były bardzo nisko opodatkowane.

Podpisał pan deklarację „Nowego Pokolenia w Polityce”. Co obiecuje Pan wyborcom?

Będę zawsze bronił w parlamencie instytucji rodziny i głosował przeciwko wdrażaniu ideologii LGBT. Nigdy nie zagłosuję za podniesieniem podatków. Nie zgodzę się też na przyjmowanie do Polski nielegalnych imigrantów. Zobowiązuje się również do dyżurów w internecie oraz głosowania za zaostrzeniem kar dla przestępców. Polska nie może być krajem silnym wobec słabych i słabym wobec silnych. Musi być krajem uczciwym i sprawiedliwym. I my, jako Zjednoczona Prawica, to gwarantujemy.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Mariusz Kałużny: Program ministra Ziobro jest moim programem komentarze opinie

 • Szuwarów - niezalogowany 2019-10-09 10:09:02

  Polityka to mafia!

 • gość 2019-10-09 20:42:40

  No proszę. Niedawno nauczyciel religii w Chełmży a dziś dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie. Zapewne posiadał wybitne kwalifikacje :) Nie bez powodu pis zlikwidował konkursy na stanowiska, z ich kadrami normalny nabór był niemożliwy. A tak - kolejna partyjna świnka przy korycie. Sądząc po ilości plakatów w całym regionie zdążył się nachapać.

 • gość 2019-10-09 21:22:19

  Koleś zniknij z oczu, bo jesteś jak drugi misiewicz. Wracaj do swojego bambrowa.

 • gość 2019-11-29 12:51:04

  "SOLBUD" TORUN oszukal pracownikow dostawcow podwykonawcow wyprowadzil majatek firmy w mysl prawa GDZIE SA SLURZBY KONTROLUJACE SKARBOWKA ZUS PROKURATURA CHCE SIE PLAKAC ALE PODATNICY ZAPLACA JAK ZAWSZE

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama