Mariusz Kałużny idzie do Sejmu. Start ogłosił na Wielkiej Krokwi w Zakopanem

Posłowie i senatorowie, Mariusz Kałużny idzie Sejmu Start ogłosił Wielkiej Krokwi Zakopanem - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 19/08/2019 10:11

Mariusz Kałużny podczas trwającego w Zakopanem Letniego Grand Prix w skokach narciarskich ogłosił start w wyborach do Sejmu. Polityk kandyduje z “ósemką” z listy PiS w okręgu toruńskim.

Mariusz Kałużny pochodzi z Chełmży. W politykę zaangażował się kilka lat temu. Pracował w Urzędzie Miasta Torunia i innych instytucjach samorządowych. W 2015 roku kandydował do Sejmu jeszcze jako nauczyciel. Później postanowił w pełni poświęcić się sprawom publicznym naszego kraju. Został też Dyrektorem Centralnego Ośrodka Sportu. 

Właśnie COS pozwolił mu połączyć pasję do sportu i umiejętność zarządzania ważnymi projektami związanymi z dużą odpowiedzialnością społeczną. Sukcesem organizacyjnym okazał się cykl turniejów piłkarskich o Puchar Dyrektora COS. Natomiast reprezentanci naszego kraju, dzięki modernizacji obiektów sportowych, mają teraz doskonałe warunki do treningów i pracy, która jak widzimy w ostatnich latach, przynosi duże sukcesy na arenie międzynarodowej.

Wśród przebudowanych i unowocześnionych w ostatnich latach ośrodków jest też Wielka Krokiew w Zakopanem. Właśnie w stolicy polskich skoków narciarskich Mariusz Kałużny oficjalnie ogłosił swój start w wyborach do Sejmu. 

- W Polsce dużo już zrobiono, natomiast jeszcze wiele trzeba zrobić i ja chciałbym to dla Państwa wykonywać- mówi Mariusz Kałużny - Ciągle te same twarze, ciągle te same nazwiska w Sejmie. Mariusz Kałużny to nowe pokolenie w polityce. Działajmy razem!

Mariusz Kałużny będzie kandydował do Sejmu z listy PiS w okręgu toruńskim. Wystartuje z ósmej pozycji. - W polityce jest jak w sporcie. Z ósmego miejsca można wskoczyć na podium. Z ósmego miejsca można dostać się do Sejmu. Skoczków niesie wiatr, mnie niech poniosą wasze głosy - podkreśla Kałużny.

(Redakcja)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

mariusz kałużny, cos, sport, pis, wybory, lista toruńska - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 06:47:14

    Katecheta

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama