Makabryczna śmierć dwóch mężczyzn w Aleksandrowie Kujawskim

Wypadki, Makabryczna śmierć dwóch mężczyzn Aleksandrowie Kujawskim - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 16/10/2019 09:57

Tragiczny wypadek w Aleksandrowie Kujawskim. Pociąg potrącił dwóch mężczyzn.

Policja ustala okoliczności makabrycznego wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę (12/13 października) na torowisku przy ul. Wojska Polskiego w Aleksandrowie Kujawskim.

Pociąg potrącił tam dwóch mężczyzn w wieku 25 i 30 lat, którzy zginęli na skutek odniesionych obrażeń.

Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi śledztwo w sprawie tego tragicznego w skutkach wypadku.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(Redakcja)

fot. pixabay

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

śmierć, tory, pociąg, aleksandrów kujawski, makabryczny wypadek - komentarze opinie

  • gośćm - niezalogowany 2019-10-16 10:34:19

    Zajebiste miejsce do drzemki sobie ci panowie,niech im ziemia lekką będzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 11:46:48

    Te komentarze są zbędne w tej sytuacji..brak współczucia stalo się i nie powinno sie wogole tego tematu poruszać..

  • gość 2019-10-16 19:17:04

    Właśnie że powinno się poruszać, by wyciągnąć z tego lekcję. Współczuję rodzinie i jest to niewątpliwie wielka tragedia, ale ci młodzieńcy wykazali się wyjątkową głupotą i nieodpowiedzialnością, niech to będzie przestroga dla innych, którzy dają w palnik do odcięcia.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 22:23:47

    A może to nie ich głupota, może nie przypadkiem się tam znaleźli, nie ma co oceniać, napewno każdy z góry zakłada, że pijani i zasneli w takim miejscu, a może sprawa ma drugie dno i musieli tam leżeć?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 20:09:05

    Jakaś gazeta czy strona internetowa wymyśliła przyczynę i teraz tekst jest wszędzie kopiowany... Nie dość, że wszędzie podają złą datę, bo 13-stego jeszcze ich widziałem całych i zdrowych, to jeszcze to "prawdopodobnie zasnęli"... Tak na prawdę nic nie jest ustalone, jeszcze nie ma nagrań z kamer, jest wiele niewiadomych. Proszę ludzie nie wierzcie w to co piszą w internecie i pomyślcie zanim napiszecie przykry komentarz...

  • Gość1 - niezalogowany 2019-10-18 21:58:13

    Czy jeden z ofiar miał na imię Dawid..?
    Bardzo proszę o odpowiedź

  • Gość1 - niezalogowany 2019-10-18 21:58:40

    Czy jeden z ofiar miał na imię Dawid..?
    Bardzo proszę o odpowiedź

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 23:05:51

    Nie, nie było wśród nich żadnego Dawida...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 23:06:36

    Nie, nie było wśród nich żadnego Dawida...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 21:26:47

    Nie drazcie tematu dajcie spokój niech Michał spoczywa w spokoju on tajemnice dlaczego tak się stało zabral że sobą.Zamiast komentarzy pomodlmy się za nich [*]

  • Kuzynka zmarlego - niezalogowany 2019-10-19 22:03:38

    Proszę nie komentować w sposób taki że wykazali się głupota bo nic nie wiadomo jaka była przyczyną. Nadal nie ma oficjalnego stwierdzenia jaką jest prawda. Nawet rodzina nie zna prawdy co tak naprawdę sie stało. A na oficjalne oświadczenie trzeba czekać. Proszę zostawić to bez komentarza. Bo każde redakcja i strona w Internecie szuka relacji i historii.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 10:43:09

    Po pierwsze ci dwa mężczyźni byli na torach które nie były wogole obsługiwane przez pociągi niewiedziec czemu tej nocy właśnie urucholili nieczynne tory

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie