Maja Wolf: Wyszukuję artystów, którzy w przyszłości „urosną”

Portal ototorun.pl 06/11/2019 20:00

- Karykaturuję od 7 lat i chyba z karykatur jestem tutaj najbardziej znana, bo bardzo dużo firm toruńskich, prezesów i osób z Urzędu Miasta przynosi zdjęcia - mówi Maja Wolf, właścicielka Galerii Sztuki i Atelier MAYA – niebanalnego miejsca na toruńskiej starówce, gdzie odbywają się wystawy malarstwa, lekcje rysunku i można zgłębiać historię sztuki.

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu prezentuje kolejną rozmowę z cyklu „Tak się robi biznes na starówce”. Poznajcie Maję Wolf i jej Galerię Sztuki i Atelier MAYA. W ramach projektu przedstawiane są sylwetki przedsiębiorców prowadzących swoją działalność na terenie Zespołu Staromiejskiego w Toruniu. Właściciele firm, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, salonów tatuażu, czy biur podróży opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej starówce.

Galeria Sztuki i Atelier MAYA mieści się przy ulicy Ducha Świętego 19. Kupicie tam dzieła sztuki: obrazy, grafikę, rzeźbę. Galeria to także malarstwo na zamówienie: portrety, karykatury, kopie, pejzaże, akty, abstrakcja. MAYA to też lekcje rysunku i malarstwa, warsztaty i plenery artystyczne, organizacja wystaw i wernisaży i oprawa obrazów.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na Starówce! rozmawiamy z właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska Starówka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Maja Wolf: Wyszukuję artystów, którzy w przyszłości „urosną” komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama