Magda Gessler zrobiła tu Kuchenną Rewolucję. A teraz...

Ciekawostki, Magda Gessler zrobiła Kuchenną Rewolucję teraz - zdjęcie, fotografia

Po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler ta restauracja znajdująca się na toruńskiej Starówce zmieniła się nie do poznania...

Pamiętacie Kuchenne Rewolucje z restauracją Italian House, która po przyjeździe Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana? Ten odcinek został wyemitowany przez stację TVN w zeszłym roku. Przed interwencją znanej restauratorki problemów w tym miejscu nie brakowało. Teraz to jest jeden z najsmaczniejszych punktów na gastronomicznej mapie naszego miasta. Także Magda Gessler doceniła tę restaurację, przyznając jej najwyższe wyróżnienie w Kulinarnych Oscarach. La Nonna Siciliana dostała najwięcej, bo aż trzy poziomki. 

Magda Gessler po raz piąty nagrodziła restauracje i hotele. Spis wyróżnionych punktów znajdziecie w książce "Poziomki 2018/2019. Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce?" To przewodnik, w którym restauratorka wskazuje świetne hotele i restauracje w naszym kraju. Gessler wybiera tylko te godne polecenia i przyznaje im odznaczenia, którymi są poziomki. Trzy poziomki dostają nieliczni.

La Nonna Siciliana to zrewolucjonizowana przez Magdę Gessler restauracja, dzięki której można odwiedzić Sycylię nie opuszczając Torunia. Restauracja, która znajduje się przy ulicy Łaziennej na Starówce zaprasza do skosztowania najlepszych wędlin, serów i win w regionie.

(TUB)

fot. La Nonna Siciliana

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

 

Reklama

magda gesser, kuchenne rewolucje, la nonna siciliana, toruń, poziomki - komentarze opinie

  • GośćFderCh - niezalogowany 2018-11-04 09:56:56

    Proszę zamieścić zdjęcia tej Pani bez doczepek tony tapety.

  • Rowiesniczka - niezalogowany 2018-11-04 10:22:50

    Tak,tak,można włosy ściąć i zrobić inną fryzurę,bo to co ta Pani ma na głowie to jest totalny koszmar! Tylko ona z tym swoim charakterkiem jak się odnajdzie bez czupryny!!!!

  • Podroznik smakosz - niezalogowany 2018-11-04 11:43:07

    To chyba zart jakis. Tak zlej kuchni jeszcze nie spotkalam w tej restauracji. Poszlam tam bo reklamuja sie kuchennymi rewolucjami. Wiecej nie pojde. Jedzenie obrzydliwe, a drinki wodniste.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 13:25:21

    Co was obchodzi jaką fryzurę kto ma na głowie pilnujcie własnych. Jak się nie podoba to nie ma obowiązku patrzeć. A wy jak wyglądacie że ocenianie innych. Jakoś polskie ulice modnie nie wyglądają ale do oceniania wszyscy znawcy mody.

  • Dość - niezalogowany 2018-11-04 17:00:19

    Uważam , że pani Magda ma niezłą fryzurę , którą pasuje do jej temperamentu. A wy kochani pokażcie swojefryzury. Przemawia przez Was zazdrość i jakaś taka Polska złośliwość.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 18:09:37

    Co tu ma za znaczenie jej fryzura i to czy używa tony tapet. Skoro tak lubi niech używa. Co to komu przeszkadza? Pewnie kocmołuchom którzy po za kremem nivea nie widzieli nic innego

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 20:09:26

    Niestety nie mogę się zgodzić z opinią z artykułu. Byłam w tej restauracji zachęcona odcinkiem i jadłam najgorszą pizzę w moim życiu. Fakt, że była to pizza z poza menu Magdy Gessler, ale jednak nam ją podali. Koszmar!!!

  • Gośćigła - niezalogowany 2018-11-04 20:57:29

    A ważna jest fryzura! !w kuchni! !kłaki tej pani też jeść trzeba bo restauratorka jest ? Rewolucję to z włosami trzeba zrobić a potem do kuchni wlazic. !!!

  • Gość IGŁA - niezalogowany 2018-11-04 21:03:46

    W kuchni nikogo piękne włosy nie int eresuja i nie polska zazdrość to jest , niechlujstwo zwykle ..wrzuć swojemu chłopu go gara garść swoich kłaków i gotuj rosół. ..makaronu już nie musisz! Pozdrawiam!

  • Gośćwczasowicze z Ustki - niezalogowany 2018-11-04 21:50:53

    Jedlismy w Ustce po rewolucji Magdy Gessler w restauracji rybke i nyla wysmienita :-)

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 22:21:58

    Takie głupoty niektórzy bezpodstawne wypisują aż żal. Restauracja podaję bardzo smaczne dania, byłam, jadłam widziałam. Przed posiłkiem chlebek z olejem włoskim pyszny. A P. Magda Gessler wydaje mi się że jest zadbana, czysta i bardzo mądrą w swym dachu kobieta. Życzę Jej szczęścia. Miłego wieczoru

  • Gość Don - niezalogowany 2018-11-05 05:42:43

    No i ok. Kobieta może sie malować codziennie być inną A facet z jaką geba sie urodzil to cale zycie z nią musi chodzić.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 15:28:53

    Bardzo dobre jedzenie oraz desery. Polecam

  • Gość nie gosc - niezalogowany 2018-11-06 18:33:59

    Super kobieta super fryzura najwięcej krytykują osoby które same nic nie umieją

  • Gość nie gosc - niezalogowany 2018-11-06 18:35:16

    Super kobieta super fryzura najwięcej krytykują osoby które same nic nie umieją

  • Ania - niezalogowany 2018-11-06 22:45:40

    Wspaniała kuchnia, mega klimatyczne miejsce. Negatywne komentarze pisze chyba tylko konkurencja, bo La Nonnie niczego nie mozna zarzucic! Polecam!

  • Gosia - niezalogowany 2018-11-14 11:38:42

    Jedliśmy tam z mężem 2 razy podczas weekendu w Toruniu. Pizza jak we Włoszech i dlatego niektórym może nie smakować bo wszystkie te pseudowłoskie pizzerie przyzwyczaiły ludzi do grubszego ciasta z ogromną ilością sera. Chcecie włoskiej pizzy a nie możecie jechać do Włoch? Koniecznie odwiedźcie tę restaurację! Próbowaliśmy również przystawek, zup i makaronów, wszystko pyszne. Desery również smaczne i pięknie podane. Jeśli kiedyś jeszcze odwiedzimy Toruń to na pewno jednym z głównych powodów będzie La Nonna Siciliana! Niestety z małopolski daleko :'(

Dodajesz jako: |