Magda Gessler w akcji. Kuchenne Rewolucje ponownie w Toruniu!

Wiadomości, Magda Gessler akcji Kuchenne Rewolucje ponownie Toruniu! - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal ototorun.pl 28/08/2019 09:41

Kolejna toruńska restauracja weźmie udział w hitowym programie TVN "Kuchenne Rewolucje".

Trwają przygotowania do startu kolejnej serii "Kuchennych Rewolucji". To program emitowany przez stację TVN, który cieszy się kilkumilionową oglądalnością. Magda Gessler tym razem przyjechała na zaproszenie pizzerii Prova Gourmet, która znajduje się na Rynku Nowomiejskim w Toruniu.

- Najlepsza włoska kuchnia oraz pizza prosto z pieca opalanego drewnem, wyrabiana według tradycji przez włoskiego Pizzaiolo. Pierwsza restauracja w Polsce pod patronatem PIA - Pizza Italian Academy - czytamy na stronie restauracji. 

- Magda jest fantastyczną restauratorką, a my potrzebowaliśmy pomocy i wskazania drogi, pokazania czego szuka klient i na co zwracać uwagę. Mieliśmy dużo pytań względem menu - powiedziała w rozmowie z portalem "Oto Toruń" właścicielka restauracji, Jagoda Anna Świetlik

Jak wypadła rewolucja? To na razie tajemnica. Jeszcze nie wiadomo, kiedy wyemitowany zostanie odcinek nagrywany w naszym mieście. Nowy sezon startuje 5-go września.

To nie pierwsza wizyta popularnej restauratorki w Toruniu. Kuchenną Rewolucję przeszła już między innymi La Nonna Siciliana. Sytuacja w restauracji, która znajduje się przy ul. Łaziennej na toruńskiej Starówce po jej wizycie zmieniła się nie do poznania.

Magda Gessler doceniła starania restauracji, przyznając jej najwyższe wyróżnienie (trzy poziomki) w Kulinarnych Oscarach. To przewodnik, w którym restauratorka wskazuje świetne hotele i restauracje w naszym kraju. Gessler wybiera tylko te godne polecenia i przyznaje im odznaczenia, którymi są poziomki. Trzy poziomki dostają nieliczni.

Udała się też metamorfoza restauracji Żar Tandoori z kuchnią indyjską i tajską.

W przeszłości Kuchenne Rewolucje nagrywane były również w restauracji Zamkowa w ruinach Zamku Krzyżackiego, która jednak splajtowała jeszcze przed emisją odcinka. Sprawa odbiła się szerokim echem. Magda Gessler pomogła za to restauracji Pod Arsenałem przy ul. Dominikańskiej.

(AM)

fot. własne/Instagram

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, magda gessler, kuchenne rewolucje, prova gourmet - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama