Portal ototorun.pl 21/11/2019 08:00

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu przedstawia kobietę sukcesu Magdę Foeller. Właścicielka Magda Foeller Studio, w kolejnym odcinku cyklu „Tak się robi biznes w Toruniu!" opowiada m.in o metodzie EMS, o tym, że zdrowe ciało pomaga w prowadzeniu biznesu i przyszłości branży treningu personalnego.

Cykl Tak się robi biznes w Toruniu! to projekt, w którym Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje sylwetki przedsiębiorców z Torunia i ich drogę do sukcesu w biznesie. Właściciele firm opowiadają w jaki sposób budowali swoje przedsiębiorstwa, na jakie problemy napotykali na początku swojej biznesowej drogi, skąd czerpali inspiracje. Biznesmeni wyjaśniają jak zacząć, skąd pozyskiwać kapitał i partnerów w swojej branży, jak prowadzić skuteczny marketing i zdobywać klientów. 

Magda Foeller Studio działa w Toruniu przy Szosie Chełmińskiej 169. W ofercie jest m.in. trening personalny w specjalnym kombinezonie, który wysyłając impuls elektryczny równocześnie do 9 partii mięśniowych, czyni trening bardziej efektywny w krótszej jednostce czasowej. Klienci cenią sobie trening EMS za szybką poprawę kondycji – ćwiczenia w kombinezonie EMS stymulują wszystkie największe partie mięśniowe, a wydolność wzrasta.

Magda Foeller, trener personalny, właścicielka prestiżowego studia treningów personalnych jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, autorką wizerunkowego programu szkoleniowego dla firm BiznesFitness. Systematycznie występuje jako ekspert w programach telewizyjnych, radiowych oraz na ogólnopolskich konferencjach.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

magda foeller, magda foeller studio, cwb, tak się robi biznes, toruń - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama