12°C bezchmurnie

Macie dość zimy? To już teraz ją pożegnajcie!

Relaks, Macie dość teraz pożegnajcie! - zdjęcie, fotografia

Sprawdzamy, gdzie warto wybrać się w marcu.

Zimą wcale nie musicie być skazani na... zimno.

Jak wynika z raportu opracowanego przez Instytut Badań Rynku Turystycznego TravelDATA, ceny zimowych wyjazdów są tańsze od letnich nawet o 40 proc. Poza tym średnia cen tegorocznej zimy jest niższa niż średnia w zeszłym roku. Spory udział w sprzedaży lotów oraz wycieczek stanowią kierunki egzotyczne. Przyjrzyjmy się im zatem z bliska...

W ofercie agencji turystycznej Coco Tours nie brakuje kuszących kierunków.

Marzycie o rajskich plażach? To polecamy Wam kierunek Tajlandia. Ten kraj staje się coraz bardziej popularny wśród turystów. Pora monsunowa już minęła, więc nawet deszcz nie jest w stanie popsuć nam pobytu na malowniczo położonych tajlandzkich wyspach. 

Hitem ponownie staje się Egipt. Wbrew pozorom, możecie liczyć nie tylko na piramidy, ale także na takie atrakcje, jak nurkowanie wśród rafy koralowej czy przejażdżki na wielbłądach po pustyni. 

Ciepło, ale bez upałów jest teraz na Maderze, która nazywana jest wyspą wiecznej wiosny. Naturalne baseny lawowe to jedno z atrakcyjnych sposobów spędzenia wolnego czasu dla turystów. 

Jeśli chcecie posmakować orientalnej kultury, to warto postawić na Maroko. Turyści uwielbiają to miejsce przede wszystkim za zdobnictwo, wszechobecny zapach przypraw oraz mozaikę. 

Nie ma na to czekać. Spakujcie walizki i spełnijcie swoje marzenia!

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Macie dość zimy? To już teraz ją pożegnajcie! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się