Lokale w Ratuszu Staromiejskim na wynajem. Co tam powstanie?

Biznes, Lokale Ratuszu Staromiejskim wynajem powstanie - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 02/11/2018 09:51

Muzeum Okręgowe w Toruniu przeznaczyło do najmu dwa lokale w Ratuszu Staromiejskim.

Oferta obejmuje dwa lokale użytkowe. Pierwszy o powierzchni 369 metrów kwadratowych mieści się w zachodniej części Ratusza. Drugi ma powierzchnię 76 metrów kwadratowych, a usytuowany jest w zachodniej części Ratusza Staromiejskiego, między ryzalitem a północno-zachodnim narożem gmachu.

Muzeum Okręgowe zaznacza, że lokale są w dobrym stanie. Do tego wyposażone są w instalacje: grzewczą, oświetleniową, wodno-kanalizacyjną, wentylacyjną oraz w źródła energii elektrycznej. Pomieszczenia wchodzące w skład oferowanych lokali tworzą integralną całość z oddzielnym od Muzeum wejściem.

Ratusz Staromiejski jest wpisany do rejestru zabytków. Ze względu na niezwykły charakter tego miejsca oraz jego historię, możliwe jest prowadzenie w lokalach działalności gastronomicznej lub podobnej, przy jednoczesnym prowadzeniu działalności o charakterze kulturalnym lub artystycznym propagującej dziedzictwo kulturowe oraz działania edukacyjne.

Oferty należy składać do 30 listopada 2018 roku do godz. 12.00 w siedzibie Muzeum Okręgowego w Toruniu przesłać pocztą na adres Muzeum Okręgowego. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

(PC)

fot. UMT

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

ratusz staromiejski, muzeum okręgowe - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama