Szkoły i licea, Lekcje przedsiębiorczości uczniów Toruniu [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal ototorun.pl 12/04/2019 09:30

Trwa kampania Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu promująca naukę w szkołach branżowych i technikach. Tym razem pracownicy CWB zamierzają odwiedzić podstawówki i gimnazja, aby zachęcić do podjęcia tej formy kształcenia.

Lekcje przedsiębiorczości i zajęcia z uczniami to z jednej strony próba zachęcenia młodych ludzi do podejmowania własnych ciekawych przedsięwzięć, a z drugiej okazja do przekazania niezbędnych szczegółów związanych z prowadzeniem działalności biznesowej. Podczas bezpośrednich spotkań prezentowane są także materiały promocyjne toruńskich placówek oraz katalogi szkół branżowych i technicznych.

Trafią one do ponad trzech tysięcy uczniów, którzy mogą przetestować swoją wiedzę na temat wykonywania danego zawodu, jak również samego kształcenia branżowego. Zajęcia w szkołach dotyczą budowania własnej kariery zawodowej i planowania jej rozwoju.

Doradcy edukacyjni z CWB starają się pokazać uczniom szanse i możliwości wynikające w nauki konkretnego zawodu już na tym etapie edukacji. Przypominają, że kontynuowanie kształcenia może się odbywać również po rozpoczęciu studiów. Jednocześnie wyuczony fach nie "zamyka drzwi" do podjęcia innych kierunków kształcenia. Daje za to możliwość wysokich zarobków, opanowania potrzebnych umiejętności dzięki wcześnie rozpoczętej pracy oraz zdobywania bezcennego doświadczenia, które zaprocentuje w przyszłości.

Przygotowana oferta opiera się na badaniach rynku i imponuje różnorodnością prezentowanych kierunków. Dostęp do niej można także uzyskać przez internet, pod adresem: www.torun.direct/zawodsztos. Przypomnijmy, że rekrutacja startuje 13 maja i potrwa do 17 czerwca 2019 roku.

(Arkadiusz Kobyliński)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

cwb, #zawódsztos, szkoły branżowe i technika - komentarze opinie

  • gość 2019-04-12 16:36:30

    Jak by byli tacy dobrzy to swój biznes założyli .A NIE SIEDZIELI NA STOŁKACH I BAJKI OPOWIADALI.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama