Inne dyscypliny, Kulturysta Torunia wystąpi zawodach Chinach! - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 08/10/2019 11:32

W czwartek startują zawody Belt and Road Elite Pro, które odbędą się w Chinach. W imprezie weźmie udział Radosław Smyk z Torunia.

Radosław Smyk nie zwalnia tempa. Kulturysta z Torunia tym razem wystąpi na zawodach Belt and Road Elite Pro, które odbędą się w Chinach. Do ostatniego momentu ważyły się losy jego wyjazdu. Radek odebrał wizę dzień przed planowanym wylotem...

- Dowiodłem, że chcieć to móc! Kolokwialnie mówiąc, wyrzucali mnie drzwiami, a ja wchodziłem oknem. Najważniejsze, że wiza w ręku i dziś w spokoju mogę lecieć do Xi'an - powiedział w rozmowie z portalem "Oto Toruń" kulturysta z Torunia.

Radek Smyk tuż przed wylotem do Chin razem z innym reprezentantem Polski w kulturystyce Tomaszem Marcem.

Zawody odbędą się w dniach 10-14 października.

- Szykuje się impreza na mega wielką skale. Dziękuję wszystkim za wsparcie i wiarę we mnie, rodzinie, trenerowi Arkowi Szyderskiemu, wszystkim moim sponsorom, przyjaciołom oraz Wam moi drodzy. Dam z siebie maxa - zapewnia Radek Smyk.

To kolejny w tym roku występ Radosława Smyka. W lipcu z powodzeniem zadebiutował w zawodowej kulturystyce w Classic Physique. Kulturysta z Torunia na IFBB Elite Pro Miami Grand Prix 2019 wystąpił jako jedyny reprezentant Polski i zajął miejsce w TOP-5. Reprezentował nas także podczas Arnold Sports Festival Europe 2019. To impreza organizowana przez Arnolda Schwarzeneggera.

Torunianin jest między innymi byłym wicemistrzem Europy oraz Polski. W zeszłym roku zdobył dwa złote medale podczas Pucharu Świata (Panatta World Cup). 

Radosław Smyk ukończył Administrację na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Na co dzień jest trenerem personalnym w klubie Champion Gym&Fitness&Spa przy ul. Bema w Toruniu.

(AM)

fot. Facebook

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

smyk, toruń, kulturysta z torunia, siłownia toruń - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama