KS Get Well Toruń w Play-Off? Głos zabrał Robert Kościecha

Inne dyscypliny, Toruń Głos zabrał Robert Kościecha - zdjęcie, fotografia
Filip Sobczak 17/06/2017 06:01

KS Get Well Toruń bardzo nieudanie rozpoczął tegoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi. Na półmetku zmagań niewielu daje jakiekolwiek szanse toruńskiej drużynie w walce o Play-Off.

Do tej grupy zalicza się również Robert Kościecha. Trener KS Get Well Toruń twierdzi, że nasi żuzlowcy walczą już tylko o piąte albo szóste miejsce w tabeli.

- Będziemy oczywiście robić wszystko, żeby wejść do tej czwórki, ale trzeba patrzeć realnie. Szans już wielkich nie ma. Będziemy jednak walczyć o to, żeby bezpiecznie zając piąte lub szóste miejsce - mówi w rozmowie z serwisem sportowefakty.pl, Robert Kościecha.

Kościecha stara się pocieszyć kibiców. Szkoleniowiec Get Well Toruń zwraca uwagę na historię i poczynania innych mocnych zespołów w minionych latach.

- Proszę zobaczyć, jakie problemy w zeszłym roku miała Unia Leszno czy dwa lata temu Stal Gorzów, która rok po zdobyciu mistrza ledwo się utrzymała. Taki jest sport i żużel - powiedział Kościecha dla Sportowych Faktów.

KS Get Well Toruń przejechał w tym sezonie najwięcej (osiem) spotkań w całej lidze. Mimo tego, nasi żużlowcy zajmują dopiero przedostatnie miejsce w tabeli. W niedzielę na swoim torze toruński zespół zmierzy się z Falubzem Zielona Góra. W pierwszym spotkaniu było 54:36 dla zielonogórzan.

KS Get Well Toruń w Play-Off? Głos zabrał Robert Kościecha komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-06-17 17:08:47

    Było 54:36

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama