Kontrowersyjne zachowanie kibiców z Bydgoszczy w Toruniu [WIDEO]

19/11/2018 09:09

Kibice piłkarskiego klubu "Zawisza Bydgoszcz" postanowili oznajmić mieszkańcom naszego miasta, że są... "władcami Torunia". Materiał tylko dla osób pełnoletnich.

Do tej kontrowersyjnej sytuacji doszło w sobotni (17 listopada) wieczór w samym centrum toruńskiej starówki. Kilkudziesięciu kibiców piłkarskiego klubu "Zawisza Bydgoszcz" zgromadziło się przy pomniku Mikołaja Kopernika i postanowiło wykrzyczeć kilka popularnych przyśpiewek.

W sobotę w ramach meczu klasy okręgowej Zawisza Bydgoszcz grał wyjazdowe spotkanie z Gromem Więcbork. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 1:0. W drodze do domu kibice Zawiszy postanowili zatrzymać się w naszym mieście. 

Na szczęście na starówce obyło się bez niepotrzebnych zamieszek. Po swoich "występach" kibole zostali spisani przez policjantów i wrócili do domów. Wideo z tej sytuacji znajdziecie pod tytułem newsa. Uwaga! Materiał tylko dla osób pełnoletnich.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

Kontrowersyjne zachowanie kibiców z Bydgoszczy w Toruniu [WIDEO] komentarze opinie

  • gość 2018-11-19 10:31:05

    Proponuję redaktorowi bardziej zapoznać się z tematem a dopiero później brać się za pisanie artykułu. Przyjazd kibiców z Bydgoszczy nie był przypadkowy. I doskonale wiedzieli o tym niektórzy kibice Elany.

  • Bydgoszcanin - niezalogowany 2018-11-19 11:58:14

    Zawisza raczej grał, a nie grała chyba, że Kopernik była kobietą. A swoją drogą kiedy PiSuar rozwiąże problem chamów stadionowych? Wiadomo, że to ich "ciemny lud", co będzie za miskę ryżu zasówać, ale bez przesady.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 12:55:41

    Poza tym j.w. to od kiedy Toruń jest po drodze do Więcborka?!

  • KOPERNIK - niezalogowany 2018-11-19 13:15:13

    NIE UDZIELAM SIE W SPORCIE ALE JEST TO TYPOWE KIBOLSTWO PRAWA POWINNO BYĆ BEZWGLEDNE JEŻELI ZAGRAŻAJĄ PSEUDO KIBICIE BEZPIECZEŃSTWO OBYWATELI KARY WYSOKIE STANOWCZE!!!

  • Prawo - niezalogowany 2018-11-19 13:19:23

    Bez względu czy to Toruń czy Bydgoszcz są winni wysokie kary dla kiboli .CZY POLACY MUSZĄ CIERPIEĆ Z POWODU GLUPOTY RÓWNIEŻ URZĘDNIKÓW ODPOWIEDZIALNYCH ZA CHAMSTWO KIBOLI ????

  • Bzik - niezalogowany 2018-11-19 13:31:11

    A co to za klub, ta zawisza?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 13:51:35

    Zawisza która to liga ?

  • gość 2018-11-19 14:06:19

    6 liga

  • Bzik - niezalogowany 2018-11-19 14:13:07

    Ta sam co Grom Więdzbork :D

  • Dziecinada - niezalogowany 2018-11-19 14:30:40

    Do każdego miasta możesz wiechac na starówke i krzyczeć zeta miala ochrone policji zawisza się juz skończył pare lat temu to co teraz pokazują to lipa.

  • Kajtek - niezalogowany 2018-11-19 14:53:01

    To wstyd dla prawdziwych kibicow zawiszy i oni chca byc wpuszczeni na Bydgoski stadion

  • Marciin 202 - niezalogowany 2018-11-19 17:04:57

    A CO TO JEST ELANA?????

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 17:20:39

    Elana to inna liga! Lecimy dalej jest jeszcze jakis sport w bydgoszczy??? Nie mowie tu o trampkazach jak zawisza

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 18:40:23

    W Bydgoszczy jest klub strzelecki na wysokim poziomie. Strzelają z piz........

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 19:15:23

    Nie no szacun, mistrzostwo świata.... Jesteście tak żałośni jak ten pies który sra w tym momencie za oknem.. Nie obrażając psa

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 19:15:52

    Nie no szacun, mistrzostwo świata.... Jesteście tak żałośni jak ten pies który sra w tym momencie za oknem.. Nie obrażając psa

  • Gość - niezalogowany 2018-11-19 19:47:13

    Patrze przez okno i widze tylko tez co sie zalatwiaja.... gzie te jak to mowisz srajace?

  • Hrabia zTorunia - niezalogowany 2018-11-19 20:43:06

    Chlopki nawet z Bydgosczy uciekaja do Torunia .Taki tam syf.Nie chca sie przyznac ale chcieli by przeprowadzic sie do nas.Tam KU...A nic sie nie dzieje .

  • DIX - niezalogowany 2018-11-19 21:19:36

    Elanowcy to tragedia nic dobrego...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 04:11:49

    W Toruniu rządzi Tadek a nie jakieś chłoptasie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 05:36:57

    Dajcie chłopakom z Bydgoszczy zobaczyć Starówkę.

  • gość 2018-11-20 19:24:39

    w bydgoszczy jest jakaś drużyna w ogóle ??? hehe no to fajnie wiedzieć :)

  • Gość - niezalogowany 2018-11-20 20:42:14

    Bydłoszcz to miasto pedalskich cweli.

Dodajesz jako: |