Kontrowersyjna sytuacja w autobusie MZK w Toruniu [WIDEO]

02/12/2018 18:25

W sieci pojawił się filmik, na którym możemy zobaczyć kontrowersyjną sytuację w jednym z autobusów MZK w Toruniu.

Jak twierdzi sam autor nagrania, filmik został nagrany kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz zyskał sporą popularność w sieci. Ponadto zdradza, że po tym incydencie kierowca nie chciał wypuścić go z autobusu. - Nie mam dalszej części, bo telefon się rozładował, a szkoda. Co było wcześniej? Nic, chciałem kupić bilet, a potem pan zaczął robić problemy nie wiadomo o co tak naprawdę. Wszystko robiłem tak jak powinienem. Dlaczego dopiero w tym momencie zacząłem nagrywać? No to chyba jest logiczne, nie nagrywam całego dnua, tylko wyjąłem telefon w momencie, w którym potrzebowałem dowodów, aby zgłosić sytuację przełożonym - pisze autor nagrania.

Kto ma rację? Oceńcie sami. Wideo znajdziecie pod tytułem newsa.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

kierowca mzk, mzk toruń - komentarze opinie

  • hrabia zTorunia - niezalogowany 2018-12-02 20:19:14

    Kolejne dziecko taty ubeka .Za nagrywanie synus wsadzil bym ci ten telefon w d..e. Ogolnie dziwna moda nastala.Pewno ogladajac to dziecko w domku sie masturbuje.

  • Goscz - niezalogowany 2018-12-02 20:24:46

    Kierowca już nie powinien pracować

  • Lila - niezalogowany 2018-12-02 20:36:27

    Pod publikę nagrany film.... Taki ziomek myśli zapewne sobie,, ch.j kupię bilet drobniakami film wrzucę do neta. ,, Już nie wiedzą czym zaistnieć. Brak słów gimbaza. Czy jak idziesz młody człowieku kupić chleb i mleko to też nagrywasz.. Idziesz do WC to też nagrywasz,, kupę,,??? Ludzie dajcie żyć i pracować.

  • mig - niezalogowany 2018-12-02 20:40:03

    Moim zdaniem kierowca byl chamski bo podanie 1 biletu naprawdę nie zabiera dużo czasu.

  • gość 2018-12-02 20:54:18

    Wg mnie kierowca zachował nie mocno nieprofesjonalnie. Jeśli nie miał wydać z 5 złotych to nie miał. Ale jak pasażer płaci dokładnie odliczoną kwotą a kierowca odmawia sprzedaży biletu i co gorsza zrzuca pieniądze na podłogę to już ... chamstwo. Czy niedobór kierowców w MZK Toruń powoduje, że kierowcy czują się bezkarni ?

  • Jaco - niezalogowany 2018-12-02 20:56:07

    Hrabia z Torunia to kolejny debilny kierowca MZK

  • Jaco - niezalogowany 2018-12-02 20:58:23

    Lila trzeba nauczyć się czytać a nie komentować tylko obejrzany film. Dokładnie napisał że zaczął nagrywać po pierwszej odmowie gdzie dał 5zł

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 21:09:51

    Kupcie sobie kilka biletów i miejcie zawsze w zapasie, albo miesięczny, a nie d. pe zawracacie kierowcy. Dziś ludzie stali się wygodnie i wymagający. A już szczególnie młodzi. Ja rozumiem, że może się zdarzyć, że nagle się wsiada do autobusu i trzeba kupić bilet, ale to rzadkość. Większość przypadków wynika z wygodnictwa. W kiosku nie chce się kupić np. dwóch biletów, żeby mieć na powrót, tylko jeden, a później to gdzieś się kupi, prawda? Tyle dziś jest możliwości, że się przewraca ludziom we łbach!!! I jeszcze pajac filmik nagrywa i straszy dorosłego chłopa, człowieka pracującego, bo on jest kimś i mu się należy.

  • gość 2018-12-02 21:12:56

    Jaco gimbusie idz spac bo jutro do szkoly.I nie zapomnij kanapek dla kolegow.Moze nie spuszcza Ci wpier...l

  • Pasażerka - niezalogowany 2018-12-02 21:37:04

    To jest chamstwo, skoro te pieniądze leżały po jego stronie to mógł wydać ten bilet...był już spóźniony? Dużo czasu stracił na pyskówki z pasażerem. Kierowca dramat. Poza tym należałoby uświadomić kierowców że nie każdy kiosk sprzedaje bilety, a już samych kiosków również jest coraz mniej. Zachowanie kierowcy nie jest niczym uzasadnione...brnie w rozmowe zamiast dac bilet i uciąć rozmowę.

  • gość 2018-12-02 21:43:00

    Trzeba zrobić tak jak w Warszawie zakaz sprzedaży biletów przez kierowce ile razy przez durni którzy nie potrafią kupić biletu w kiosku autobus się spóźnił ile razy ustawiła się kolejka na przystanku do kierowcy zajmując mój cenny czas .Bilety czy karnetu kupuje się w kiosku czy to takie trudne ?

  • kkk - niezalogowany 2018-12-02 21:53:59

    kierowca powinien jeszcze wyjść i wyjebać każdego debila z autobusu któremu się coś nie podoba. Źle! to pieszo zapierdalaj!!!

  • gość 2018-12-02 22:11:16

    Młody cwaniaczek, który z prowokował celowo dając na początku 5 zł. Swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie. Kierowca powinien go wyrzucić

  • Gość - niezalogowany 2018-12-02 22:25:43

    Może warto zapoznać się z regulaminem, jeśli zamierza się korzystać z usług Mzk... 5.Zakup biletu u kierującego pojazdem powinien nastąpić na przystanku, na którym pasażer wsiadł do pojazdu. W razie opóźnienia pojazdu w stosunku do rozkładu jazdy kierujący pojazdem może odmówić sprzedaży biletów. 6. Opłata za bilety nabywane u kierowcy winna być wniesiona kwotą odliczoną, możliwie najmniejszą liczbą monet.

  • Gość pasażerka - niezalogowany 2018-12-02 22:40:57

    Jest więcej nieuprzejmych kierowców MZK ja jadąc z córką niepełnosprawną w wózku pytam kierowcy jaki bilet mam kupić pan odpowiada opryskliwie, że nie wie , chciałam zakupić bilet u kierowcy ale mi odmówił bo w autobusie był biletoman, więc mówię ,że nie potrafię obsłużyć on na : nie obchodzi mnie to ja nie sprzedam.Poprostu niektórzy nie nadają się do pracy jako kierowca autobusu.

  • Mzkkierowca - niezalogowany 2018-12-02 22:59:50

    My kierowcy Torunskiego MZK mamy w D...... kto jest na pace:) robimy wam łaskę, że pracujemy w tym kołchozie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 05:28:16

    Prawdą jest ze kierowcy MZK w Toruniu są okropni chamscy i złośliwi. Jazda autobusem to koszmar. Gwałtowne hamowania, gwałtowne przyspieszania, wchodzenie w zakręty z nadmierna prędkością. I nie prawda jest jak wynika z plakatów że nie są sami na drodze. Bo zrozumiałe że kiedy ktoś zajdzie drogę stworzy sytuację taka że trzeba to ok jest jasne. Ale gdy kierowca autobusu jedzie komuś na zderzaku i co chwilę hamu i przyspiesza by wymusisz na kimś szybsza jazdę to już stwarza zagrożenie dla pasażerów. A jazda z malutkim dzieckiem to już strach o jego bezpieczeństwo, taki malec w wózku to nie jest wstanie kontrolować wszystkich tych szarpan autobusem. Nie mówiąc o tym że nie opuszcza pojazdu by ułatwić wjechaniem wózkiem. No a widząc kierowcę autobusu w czapce z daszkiem słuchawka w uchu to napewno jesteśmy pewni że skupi się w stu procentach na prowadzeniu pojazdu i bezpieczeństwu pasażerów.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 05:52:33

    Powinien wylecieć z pracy za takie zachowanie ten kierowca....kogo MZK przyjmuje do pracy..... W autobusie masz prawo kupić bilet.....Sama byłam świadkiem jak kierowca autobusu MZK prawie przejechał nastolatka, który prawidłowo przechodził na pasach.....Koszmar kto nas wozi autobusami

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 05:52:54

    Powinien wylecieć z pracy za takie zachowanie ten kierowca....kogo MZK przyjmuje do pracy..... W autobusie masz prawo kupić bilet.....Sama byłam świadkiem jak kierowca autobusu MZK prawie przejechał nastolatka, który prawidłowo przechodził na pasach.....Koszmar kto nas wozi autobusami

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 06:11:22

    Uważam że całkowicie powinni zakazać sprzedaży biletów przez kierowców i problem się sam rozwiąże. A debile którzy stoją na przystanku gdzie jest kiosk w którym można kupić bilet i specjalnie tego nie robią tylko specjalnie leci taki do kierowcy. Powinni dostawać całkowity zakaz korzystania z komunikacji miejskiej. Zaznaczam nie jestem kierowcą MZK . Pozdrowienia dla debili autorów filmu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 06:26:05

    Parę dni temu sam mialem mieć przyjemność być potraktowany w nieprzyjemny sposób przez kierowcę autobusu . Samochód mi nie odpalił w związku z czym zdecydowałem skorzystać z komunikacji miejskiej i nie jeżdżę nią na codzien to nie miałem biletu a wsiadałem na jednej z pętli autobusowych gdzie nie ma kiosku ruchu musiałem zakupić bilet w autobusie . Kierowca był bardzo nieprzyjemny i powiedział że bilety się kupuje w kiosku więc mu odpowiedziałem że gdyby był to bym go na pewno tam zakupił a jemu jak się coś nie podoba zawsze może złożyć skargę do zarządu MZK żeby zlikwidować sprzedaż biletów w autobusach bo on nie jest od tego . Niestety ale kierowcy MZK są bardzo chamscy .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 06:31:24

    Nie zawsze jest jakiś kiosk koło przystanków. Mam wymieniać?! A skoro można kupic ten bilet u kierowcy to jaki wy problem widzicie? Ostatnio kierowca prawie wyzwał 10letnią dziewczynkę za to, że musiał jej bilet sprzedać. Są zawody gdzie niektóre osoby nie powinny pracować z ludźmi.

  • gość 2018-12-03 06:46:10

    Drogie MZK. Zróbcie bilety po 5zł u kierowcy albo wycofajcie się z pomysłu sprzedaży biletów przez kierowców. Będzie po problemie. Korzystający nauczą się kupować w kioskach :)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 07:26:32

    Popierał ostatnio są naprawdę nie przyjemni nie tak dawno kierowcy się śpieszyło no i spowodował wypadek a jak zwróci się uwagę że dzieci jadą w autobusie i proszenie się żeby zwolnił to każe wysiaść i iść pieszo jak nam się nie podoba

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 08:43:41

    Jeżeli jest ze można kupić bilet w autobusie to ten kierowca łaski nie robi powinien sprzedać bilet i nie dyskutować był chamski i nie powinien już pracować to że nie ma kierowców w MZK to nie znaczy że można tolerować chamstwo

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 08:53:30

    Osobiście byłam świadkiem kiedy kierowca nie chciał sprzedać bilety starszej Pani na zajezdni, mówiąc jej, że jedziemy za darmo!!! Kiebata uwierzyła, usiadła zadowolona... Pan nawet nie zainteresował się faktem, że Pani nie ma pojęcia, że łamie prawo...A w razie kontroli zapłaciłaby mandat. Pomimo, że jechałam z maleńkim dzieckiem w wózku kupiłam Pani bilet, skasowałam i wytłumaczyłam, że kierowca ma chyba zły dzień... Kierowca widząc co robię zrobił się dziki. Prowadził tak, że wszyscy pasażerowie byli w strachu po prostu. Nie zatrzymywał się na czerwonych światłach... Szok! Kiedy ktoś wciskał "stop" przed przystanki na żądanie nie zatrzymywał się wcale! Nie obniżał także autobusy przy próbie wsiadki czy wysiadki z wózkiem. Starsza Pani od akcji z biletem wyciągnęła telefon, zadzwoniła na policję

  • Wanderer - niezalogowany 2018-12-03 09:42:38

    Ustawka jak od 87-100 do 22-171 (od Torunia do Torunia w lubelskiem). KILKA MIESIĘCY TRWAŁA EDYCJA MATERIAŁU? Co było w niezamieszczonych fragmentach? Prowokujące zachowanie, monety cuchnely np kwasem masłowym ? Możliwość zakupu biletu powinna być dla emerytów, rencistów, osób niepełnosprawnych, osób starszych...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 10:39:48

    Miałam podobną sytuację. Autobus był spóźniony i kierownica nie chciał sprzedac biletu. Rozumiem, że taki jest regulamin, ale stojąc w korku na czerwonym świetle, kierowca miał bilet przed sobą, a ja miałam odliczone pieniądze nie chciał nawet słuchać, zamknął okienko, nie chciał sprzedac biletu, był mega nie miły, tak jakby to była moja wina, że autobus się spóźnił. Tak jak wszędzie zdarzają się takie chamskie zachowania, ale praca z ludźmi wymaga jednak odrobinę kultury!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 11:16:34

    Kochani pasażerowie kupujcie bilety w kioskach, kierowca też człowiek jeśli na jednym kółku linii 27 potrafi sprzedać ok.30 biletów ulgowych.Kierowca traci czas i zaczyna cisnąć żeby na pętli na wrzosach do plastikowej toalety zdążyć.Linia 40,26 są kółka gdzie czas korekcyjny wynosi 3 minuty od Pl.Skalskiego-Rubinkowo 2 w tym czasie kierowca musi wypełnić kartę,ustawić kierunek jazdy i sprzedać bilet.Linia 12 i 14 ma objazd a urzędnik z miasta nie dodał do rozkładu ani jednej minuty,stoimy w korkach a przerwa ucieka i jazda.W innych miastach jest zakaz sprzedaży biletów przez kierowców do godziny 18.Kierowca pracuję po 8-10 h też może być zmęczony.Może miasto wprowadzi karty miejskie innym rozwiązaniem są aplikacje na telefon.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 11:43:14

    Też miałem podobny przypadek , że kierowca nie chciał sprzedać biletu, musiałem wysluchiwac chamskich komentarzy, nadmieniam, że brak było w autobus i automatu do biletów i nie mam możliwości zakupu w kiosku. POZA tym stan taboru autobusów jest opłakanym ale dalej głosujcie na Misze a będziecie chodzić pieszo

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 11:48:25

    A jazda na czerwonych światłach to już norma

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 12:04:16

    Powiem wam tak ludzie w autobusie to bydło chodź czasem też jestem pasażerem mzk i też zdarzyło mi się kupić u kierowcy biletdając kwotę nie dołączoną i jakoś nigdy nie spotkałem się z hamskim zachowaniem kierowcy.Wystarczy więcej szacunku i uprzejmości i zrozumienia się nawzajem.Pasażerom nie dogodzisz - częsty przykład kupuje 3 pasażerów bilet A na następnym przystanku wsiada gość i z ryjem dlaczego żeś pan się spóźnił te dwie minuty nie zdąże na przesiadkę co byś nie zrobił to źle.5 lat jeździłem z ludźmi dłużej się nie dało obecnie tzw.Tiry

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 12:44:55

    To jest jasne i logiczne. Jak autobus ma spóźnienie to kierowca nie może sprzedać biletu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 15:35:53

    W De tylko u kierowcy można kupić bilet jednorazowy i autobusy się nie spozniaja. A po drugie ciekawi mnie czy w wiosce gdzie nie ma kiosków to gdzie ma pasażer kupić bilet może u gajowego. Wypiepszyc kierowcę skoro nie ma ani grama kultury dla pasażerów

  • Gość - niezalogowany 2018-12-03 18:24:32

    Jak autobus ma spóźnienie to nie można sprzedać biletu?? Ojaaa to niech będzie że jak autobus ma spóźnienie to jedziemy za darmo, focha Janusz wystrzelił bo parę monet żółtych dostał, księciu groszakow nie będzie nosil, czekaj spotkam Cie to banknotem zapłacę i nie będę nagrywał tylko czekał z uśmiechem na twarzy.. Ja rozumiem kierowca człowiek ale jeżeli w kiosku brak a zdarza się, automat nie przyjmuje monet, a zdarza się no to co....??? Spóźnienie nie z winy kierowcy i tyle... Ale jak alfons siedzi i ustala prawa pfff jak łeb to w łeb

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 15:52:30

    Ten kierowca stracił dużo czasu na głupie rozmowy i jeśli miał opóźnienie to spowodowane tą sytuacją. kierowca robił sceny. Niestety jeśli pracuje się codziennie z ludźmi to trzeba uzbroić się w cierpliwość lub zmienić pracę. A gdy frustracja narasta, to zmienić pracę.

Dodajesz jako: |