Konferencja “Level UP” - zbliża się spotkanie inwestorów w naszym mieście

Biznes, Konferencja “Level UP” zbliża spotkanie inwestorów naszym mieście - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 29/10/2018 13:07

“Level UP” to wydarzenie organizowane przez miasto Toruń oraz Dziennik Gazetę Prawną dedykowane dla inwestorów, samorządowców, przedstawicieli biznesu i organizacji pozarządowych.

Konferencja odbędzie się 20 listopada 2018 roku w Hotelu Filmar. Rejestracja na to wydarzenie już się rozpoczęła, a udział w nim jest bezpłatny.

Uczestnicy konferencji rozmawiać będą między innymi o tym, co zrobić, by miasta, powiaty i gminy pięły się w górę w rankingach atrakcyjności, innowacyjności oraz jakości i komfortu życia mieszkańców. W trakcie paneli, debat eksperckich, warsztatów i analiz case studies spróbują odnaleźć najlepsze ścieżki, którymi mogą podążać samorządy. Poszukają też odpowiedzi na pytanie, jak przenieść już dostępny kapitał – i to nie tylko ten finansowy, ale również pomysły, innowacje i potencjał mieszkańców – na wyższy poziom.

Gdy spojrzy się na miasta, które liderują  w rankingach atrakcyjności i jakości życia, widać, że rzetelnie odrobiły lekcje z kształtowania wizerunku i budowy swojej marki. Dlatego też w trakcie wydarzenia zostanie zaprezentowany potencjał gospodarczy oraz atrakcyjność inwestycyjna Torunia. Omówione zostaną zagadnienia związane z lokalizacją jako czynnikiem sukcesu inwestycji, finansowaniem inwestycji, czy  innowacyjności w działaniach promocyjnych samorządów.

Wykorzystanie potencjału Torunia jako miasta uniwersyteckiego będzie jednym z tematów konferencji. Będzie mowa o współpracy uczelni wyższych z biznesem. Nie zabraknie także wystąpień eksperckich dotyczących działań sprawiających, że miasto staje się przyjazne przedsiębiorcom, a to niezbędny warunek do sukcesu na linii inwestor – samorząd.

(PC)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

level up, centrum wsparcia biznesu, konferencja - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama