9°C lekkie zachmurzenie

Koncert Trzech Tenorów w Sali Wielkiej Dworu Artusa

Kiedy: 2017-02-16 , godzina: 18:30 | Gdzie: Dwór Artusa

Koncerty, Koncert Trzech Tenorów Wielkiej Dworu Artusa - zdjęcie, fotografia

Zapraszamy Państwa na wspaniałe widowisko muzyczne - Koncert Trzech Tenorów, który odbędzie się już 16 lutego o godzinie 18:30 w Sali Wielkiej Dworu Artusa w Toruniu. Znane od kilkudziesięciu lat Koncerty Trzech Tenorów odbywają się niemal na całym świecie. Inicjatywa organizowania tych znakomitych widowisk zrodziła się dzięki trzem wybitnym, charyzmatycznym tenorom - Luciano Pavarotti, Plácido Domingo oraz José Carreras. The Three Tenors podbiło serca melomanów na całym świecie.

Zapraszamy Państwa serdecznie na Koncert Trzech Tenorów, który programowo nawiązywać będzie do Gali z udziałem trzech największych tenorów świata.

Podczas koncertu usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych śpiewaków operowych, solistów polskich i europejskich scen muzycznych, wystąpią trzej znakomici tenorzy młodego pokolenia - Jędrzej Tomczyk, Tomasz Tracz oraz Aleksander Kruczek.

Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje opery i operetki, przepiękne pieśni neapolitańskie i szlagiery literatury skrzypcowej, wspaniałe światowe arie największych kompozytorów. Publiczność usłyszy m.in.: O sole mio, Granadę, Brunetki blondynki, Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Arię Księcia "La donna é mobile,

Toast Libiamo. Tego nie można przegapić!

Bilety 70 zł: Dwór Artusa w Toruniu, www.artus.torun.pl,

rezerwacje tel. 56 655 49 29, grupy tel. 504 091 909

Koncert Trzech Tenorów w Sali Wielkiej Dworu Artusa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się