Kolejny tragiczny wieczór przy ul. Gagarina w Toruniu

Wypadki, Kolejny tragiczny wieczór Gagarina Toruniu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal ototorun.pl 12/09/2019 14:12

Tragiczna informacja z naszego miasta. Jak wynika z naszych ustaleń, młoda kobieta wypadła z okna wieżowca znajdującego się przy ul. Gagarina 86.

– Wiem, że to niewiarygodne, ale kolejna osoba właśnie wyskoczyła z okna wieżowca przy ul. Gagarina 86 - taki sygnał otrzymaliśmy od naszego Czytelnika.

Policja potwierdziła nam, że w środę wieczorem (11 września) doszło do tego zdarzenia. Jednocześnie mundurowi wykluczają udział osób trzecich. Według naszych ustaleń, zginęła młoda kobieta. Ze względu na dobro rodziny policja nie udziela szczegółowych informacji na ten temat.

Jak się dowiedzieliśmy, ta sprawa nie ma żadnego związku z tragedią, która wydarzyła się kilka tygodni temu - w nocy z 8 na 9 sierpnia - także przy ul. Gagarina na Bielanach. Przypomnijmy, że wtedy z ósmego piętra wieżowca, znajdującego się w okolicach miasteczka akademickiego UMK w Toruniu, skoczył 23-letni mężczyzna.

Fundacja ITAKA prowadzi całodobowe Centrum Wsparcia dla Osób w Kryzysie Psychicznym. 7 dni w tygodniu dyżurują psycholodzy pod numerem 800 70 22 22, specjaliści odpowiadają również na maile: [email protected].

W Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie psychicznym dyżurują psychologowie gotowi do wysłuchania, zrozumienia i akceptacji, którzy pomagają także w znalezieniu odpowiednich placówek specjalistycznych w danym regionie kraju, gdzie można otrzymać bezpośrednią pomoc.

W wyznaczonych godzinach w Centrum pełnią dyżury także specjaliści: lekarze psychiatrzy, prawnicy oraz pracownicy socjalni. Informacja na temat dyżurów dostępna jest na stronie www.liniawsparcia.pl.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(AM, FS)

fot. własne

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, wypadek, skoczył z okna, tragedia, gagarina, policja - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 12:32:54

    Czyżby znowu jakas gra o której nikt oprócz młodych nic nie wie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 13:22:44

    Grali w gryfy i gargulce.

  • Kierowca Tira - niezalogowany 2019-09-12 13:59:44

    Lódzie jusz nie wyczymujom :(

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 14:24:39

    Mieszkam w tym Bloku w tej samej klatce i usłyszałem takie dziwne"trzasniecie" jakby przeciąg zamknoł okno, pomyślałem nie wiem czemu że ktoś z okna wypadł i poszedłem spać. A jednak dramat.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 15:29:42

    Myslales ze ktos oknem wypadl i poszedles spac.niezle porabany

  • Waszka - niezalogowany 2019-09-12 16:52:39

    Ciekawy zbieg okoliczności...

  • gość 2019-09-12 17:00:25

    Raz piszecie, że wypadła, a raz, że wyskoczyła.
    To jednak nie to samo autorze, który "zapomniał" się podpisać.

  • gość 2019-09-12 17:17:35

    najpierw jest cytat czytelnika idoto.......

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 18:30:50

    Grali w gryfy i gargulce zapewne

  • TorTor - niezalogowany 2019-09-12 22:10:14

    toruń to nie miasto, to stan umysłu...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 10:57:18

    Nazwa ulicy zobowiązuje sami kosmonauci

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 12:54:28

    Jakby skoczyla Twoja Matka tez chcialbys czytac wstawki o kosmonautach? Mam nadzieje,ze Twoja kobieta Cie zdradza .. co ja pisze .. to wiecej niz pewne jak jej Matka zobaczyla takiego kretyna to jeszcze jej pokoj udostepnia.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 13:03:51

    Gościu z ósmego "a biedaczka z którego?

  • gość 2019-09-13 19:50:50

    Twója wypowiedź jebana parówo : Jakby skoczyla Twoja Matka tez chcialbys czytac wstawki o kosmonautach? Mam nadzieje,ze Twoja kobieta Cie zdradza .. co ja pisze .. to wiecej niz pewne jak jej Matka zobaczyla takiego kretyna to jeszcze jej pokoj udostepnia.
    Co się na jego rodzinę ciskasz kurwo !! Jebany frajer w necie kozak i na rodzine ciska a w codziennym życiu pizda ...

  • Elwira - niezalogowany 2019-09-15 21:25:49

    Cześć mili panowie, z tej strony Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć - http://wyspakobiet.eu/elwira25

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..