Kolejny sukces kulturysty z Torunia. Radosław Smyk w TOP 5!

Inne dyscypliny, Kolejny sukces kulturysty Torunia Radosław - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 14/10/2019 10:52

Radosław Smyk zajął 5. miejsce w Classic Physique Pro w chińskim XiAn.

- Jestem mega szczęśliwy, bo udowodniłem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Z miejsca jestem mega zadowolony. Zacząłem sezon TOP 5 w Miami, a kończę go TOP 5 w XiAn - mówi w rozmowie z portalem "Oto Toruń" Radosław Smyk, który podkreśla, że zawody były bardzo specyficzne.

- Były rozgrywane na świeżym powietrzu i na dodatek w deszczu. Jednakże duża publika i piękna sceneria przewyższyła pogodę. Z tego miejsca dziękuję rodzinie, trenerowi Arkowi Szyderskiemu, wszystkim moim sponsorom, przyjaciołom oraz kibicom. Dziękuję, że byliście ze mną przez cały sezon! - dodaje kulturysta z Torunia.

Przypomnijmy, Radosław Smyk w lipcu z powodzeniem zadebiutował w zawodowej kulturystyce w Classic Physique. Na IFBB Elite Pro Miami Grand Prix 2019 wystąpił jako jedyny reprezentant Polski i zajął miejsce w TOP 5. Reprezentował nas także podczas Arnold Sports Festival Europe 2019. To impreza organizowana przez Arnolda Schwarzeneggera.

Torunianin jest między innymi byłym wicemistrzem Europy oraz Polski. W zeszłym roku zdobył dwa złote medale podczas Pucharu Świata (Panatta World Cup). 

Radosław Smyk ukończył Administrację na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Na co dzień jest trenerem personalnym w klubie Champion Gym&Fitness&Spa przy ul. Bema w Toruniu.

(AM)

fot. nadesłane

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

radek smyk, kulturysta, toruń, chiny - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama