9°C lekkie zachmurzenie

Kolejne potrącenie w naszym mieście. Kierowca stchórzył...

Kolejne potrącenie w naszym mieście. Kierowca stchórzył...

30 listopada na ul. Piskorskiej 22-letni kierowca potrącił 49-latkę. Mężczyzna stchórzył i odjechał z miejsca zdarzenia, jednak kryminalni już go znaleźli.

W czwartek 30 listopada po 12:00 na ulicy Piskorskiej w Toruniu doszło do potrącenia. Policja na razie ustaliła, że dostawczym autem kierował 22-letni mężczyzna i w trakcie cofania w strefie zamieszkania potrącił 49-latkę.

- Auto po zdarzeniu odjechało z tego miejsca a piesza trafiła do szpitala. Początkowo nie była znana ani marka pojazdu ani personalia kierowcy - informuje Wojcicech Chrostowski z toruńskiej policji.

Sprawą zajęli się kryminalni z komisariatu na toruńskim Rubinkowie. Policja od razu zorientowała się, że samochód może należeć do firmy kurierskiej. Mundurowi szybko ustalili także, że do jednego z pobliskich punktów usługowych chwilę przed zdarzeniem została doręczona paczka.

Funkcjonariusze informują, że samochód prowadził 22-letni kierowca, który po potrąceniu odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna od razu stracił prawo jazdy i dostał zarzut spowodowania wypadku. Jednak 22-latek tłumaczył, że nie zauważył, że doszło do jakiegoś zdarzenia.  

-  Za spowodowanie wypadku może mu teraz grozić do 3 lat więzienia - informuje Wojciech Chrostowski.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Kolejne potrącenie w naszym mieście. Kierowca stchórzył... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się