6°C bezchmurnie

Kolejne działki idą pod młotek. Co powstanie na lewobrzeżu?

Biznes, Kolejne działki młotek powstanie lewobrzeżu - zdjęcie, fotografia

Już na 10 kwietnia zaplanowano przetarg na trzy działki inwestycyjne na lewobrzeżu.

Centrum Wsparcia Biznesu informuje, że miasto już niedługo wystawi na sprzedaż nieruchomości tuż przy wjeździe na trasę prowadzącą na tak zwany nowy most w Toruniu. To tereny pomiędzy ulicami Łódzką i Włocławską

- Tereny są doskonale skomunikowane z systemem dróg krajowych. Podczas przetargu będzie można kupić trzy działki o różnej wielkości. Najmniejsza ma powierzchnię ponad 15 arów, średnia to niewiele ponad ćwierć hektara, największa swoją wielkością przekracza 38 arów - mówi Łukasz Drygalski z Centrum Wsparcia Biznesu.

Na razie tereny są oczywiście niezagospodarowane, częściowo są zadrzewione i nieuzbrojone. Dojechać do nich można przez ulicę Łódzką, ale w planach jest też poprowadzenie bezpośredniego zjazdu z ul. Włocławskiej.

Według CWB na trzech działkach będzie można prowadzić usługi, ale na jednej z nich (nr 3 na grafice powyżej) może powstać zabudowa mieszkaniowa.

Ceny gruntów  wynoszą od 250 do 350 tys. złotych. Przetarg na trzy działki zaplanowano na 10 kwietnia 2018 roku, aby wziąć w nim udział należy do 4 kwietnia wpłacić wadium w wysokości 20 lub 30 tys. złotych, w zależności od wybranej działki.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Kolejne działki idą pod młotek. Co powstanie na lewobrzeżu? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się