Kolejne atrakcje dla dzieci w regionie. Te wakacje nie mogą być nudne

Szkoły i licea, Kolejne atrakcje dzieci regionie wakacje mogą nudne - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 10/07/2018 11:27

“Wakacje z przygodą” - taki tytuł nosi oferta bibliotek gminy Chełmża przygotowana specjalnie dla najmłodszych.

Biblioteki gminne w miejscowościach Zelgno, Grzywna, Skąpe i Głuchowo wspólnie organizują akcję wakacyjną przeznaczoną dla dzieci. Rozpoczęła się ona już wczoraj i potrwa do 14 lipca. W programie między innymi wyjazd do Zalesia, dzień sportowy i kulinarny, wycieczka do Szymbarka, rajd pieszy z Zelgna do Grodna, piątkowy muzyczny wieczór w Zelgnie (karaoke) wraz z pokazem fire show - taniec z ogniem.

Zajęcia wakacyjne wraz z Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża przygotowali sołtysi wsi: Brąchnówko, Dziemiony i Kiełbasin. W Brąchnówku „Wakacje z przygodą” odbędą się terminie 09-14.07.2018, w Dziemionach w okresie od 18 do 30 lipca zajęcia poprowadzi instruktor CIK Agata Jeziorska- Duchna, a w Kiełbasinie w okresie od 30 lipca do 3 sierpnia Agnieszka Denderz.

Oczywiście biblioteki będą otwarte przez całe wakacje. Przez cały ten okres będą przygotowywały również wiele atrakcji. Będą to na przykład: zajęcia teatralne, wycieczki, zajęcia  animacyjne na świeżym powietrzu, jak również wspólne czytanie i zwiedzanie krajów świata z książką.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Kolejne atrakcje dla dzieci w regionie. Te wakacje nie mogą być nudne komentarze opinie

  • gość 2018-07-13 13:13:24

    Jutro wybieram sie na ostatni dzien imprezy. Słyszałam że jest tam bardzo fajna zabawa, nie można się nudzić. To prawda że organizuje to firma https://kreatorzyimprez.pl/atrakcje-dla-dzieci/. Co o niej sądzicie?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama