Kickbokser z podtoruńskiego klubu zdobył Mistrzostwo Polski [FOTO]

Inne dyscypliny, Kickbokser podtoruńskiego klubu zdobył Mistrzostwo Polski [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal ototorun.pl 21/03/2019 07:00

Od 15 do 17 marca 2019 roku trwała rywalizacja o Mistrzostwo Polski juniorów i seniorów w kickboxingu kick-lihgt. Dobrze zaprezentowali się w nich zawodnicy klubu A&W Team Obrowo, którzy zdobyli 4 medale.

Zawody odbyły się w Kartuzach i wzięło w nich udział 255 zawodników z 63 klubów. Walczono trzy razy po dwie minuty. Najlepiej z zawodników klubu z Obrowa poradził sobie Grzegorz Błotnicki, który w kategorii do 63 kilogramów zgarnął złoty medal, pokonując w finale Jakuba Tymińskiego z Hunter Gym Bydgoszcz. Obrowianin został również uznany za najlepszego juniora imprezy, co dodatkowo podkreśla klasę sportową tego zawodnika.

Srebro trafiło tym razem do mistrza Polski z zeszłego roku - Kacpra Popławskiego, który w finale rywalizacji juniorów ważących powyżej 94 kilogramów nie poradził sobie z zielonogórzaninem Mateuszem Kaczanowskim.

Brązowe medale zdobyli: Piotr Hinc wśród zawodników poniżej do 79 kg oraz Juliusz Jeneralski walczący jedną kategorię wagową niżej. W tym gronie kickbokserów startował także Adrian Muchewicz.

Reprezentanci klubu A&W Team Obrowo po raz kolejny potwierdzili, że należą do krajowej czołówki. Sukcesy juniorskie w przyszłości powinny przełożyć się na medale wśród seniorów. Tymczasem, jak możemy przeczytać w mediach społecznościowych klubu z Obrowa “mistrzostwa Polski juniorów i seniorów kickboxingu w formule walki kick - light można uznać za udane”.

(Arkadiusz Kobyliński)

fot.  A&W Team Obrowo

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

a&w team obrowo, kickboxing, grzegorz błotnicki - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama