Katarzyna Pachucy: W „Bumarze” mamy duży przekrój klientów

Portal ototorun.pl 10/10/2019 13:31

25 tys. m2 powierzchni, 100 najemców i ciągły rozwój, który jest podstawą biznesu. Posłuchajcie rozmowy z Katarzyną Pachucy, dyrektor Centrum Handlowego BUMAR - o tym jak się robi biznes w Toruniu. To projekt filmowy w którym Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje sylwetki przedsiębiorców z Torunia, którzy odnieśli sukces w swojej branży.

Na terenie Centrum BUMAR znajdują się cztery budynki użytkowe m.in. hala targowe, biurowiec oraz największa w regionie Galeria Wnętrz AMC. Dookoła wszystkich budynków znajduje się duży bezpłatny parking. W Centrum handlowym znajdują się sklepy, stoiska spożywcze, odzieżowe oraz usługowe. W pawilonie centralnym mieszczą się banki, szkoła policealna, siłownia oraz butiki odzieżowe. Galeria wnętrz to salony meblowe, a pomieszczenia biurowe na wynajem znajdują się w trzykondygnacyjnym budynku, gdzie swoje siedziby mają m.in. towarzystwa ubezpieczeniowe, kancelarie prawne i biura rachunkowe.

Cykl Tak się robi biznes w Toruniu! to projekt, w którym Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje sylwetki przedsiębiorców z Torunia i ich drogę do sukcesu w biznesie. Właściciele firm i menadżerowie opowiadają w jaki sposób budowali swoje przedsiębiorstwa, na jakie problemy napotykali na początku swojej biznesowej drogi, skąd czerpali inspiracje. Biznesmani wyjaśniają jak zacząć, skąd pozyskiwać kapitał i partnerów w swojej branży, jak prowadzić skuteczny marketing i zdobywać klientów. 

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

katarzyna pachucy, bumar, biznes, biznes w toruniu, cwb - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama