Katarzyna Fijałkowska: Nasz konik to kamienice na toruńskiej starówce

Portal ototorun.pl 02/05/2019 13:15

Inwestycje w nieruchomości na toruńskiej starówce to ich specjalność. Inside Park to fachowcy, którzy wiedzą jak robić interesy w tej branży. Oto Toruń i Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu prezentują rozmowę z Katarzyną Fijałkowską, która w kolejnym odcinku serii „Tak się robi biznes na starówce!” opowiada m.in. o tym jak wygląda praca menadżera projektów inwestycyjnych i jak współpracuje się z miejskim konserwatorem zabytków w Toruniu.

Inside Park to  agencja nieruchomości zrzeszająca specjalistów zajmujących się wnętrzami, finansami, nieruchomościami. To zespół ekspertów do spraw kupna i wynajmu lokali, architektury, aranżacji i dekoracji wnętrz. Na toruńskiej starówce, przy Prostej 12-14, doradzają jak bezpiecznie zainwestować i pomnożyć  kapitał.

Tak się robi biznes na starówce! to projekt, w którym prezentowane są sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim. Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej Starówce.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na starówce! rozmawiamy z  właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska starówka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Katarzyna Fijałkowska: Nasz konik to kamienice na toruńskiej starówce komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama