15°C bezchmurnie

Kasia Lins zagra w niedzielę podczas Artus Festival

Kiedy: 2018-10-14 , godzina: 19:00 | Gdzie: Dwór Artusa

Koncerty, Kasia zagra niedzielę podczas Artus Festival - zdjęcie, fotografia

Okrzyknięta została nową nadzieją alternatywnego pop-rocka, choć nie stroni od jazzu i folkowego zacięcia. Kasia Lins, wokalistka, pianistka i kompozytorka w niedzielę 14 października o godz. 19.00 wystąpi w Toruniu. Koncert, w ramach Artus Festiwal, odbędzie się w Sali Wielkiej Dworu Artusa.

Artystka swoich inspiracji szuka w twórczości takich muzyków jak Kurt Elling, Billie Holiday czy Chet Baker. Swoją przygodę na scenie zaczęła w wieku 7 lat. Kilka lat temu podpisała kontrakt z azjatycką wytwórnią, która wydała jej debiutancki album „Ostatni wiersz”.

- Płyta przepełniona jest charakterystycznymi dla artystki porywającymi harmoniami wokalnymi, przestrzennymi gitarami i emocjonalnymi tekstami – czytamy w materiałach promujących krążek. - Wszystko dopełnione oryginalnymi instrumentami takimi jak Oud czy urokliwy Wurlitzer.

W marcu 2017 r. na rynku pojawiła się EP-ka „Save me boy”, na której znalazły się 4 utwory odzwierciedlające charakter nadchodzącego albumu długogrającego. Kilka miesięcy później ukazał się singiel „Dawno”, który Kasia Lins współtworzy z Łukaszem Lachem, liderem zespołu L.Stadt.

Toruński koncert z pewnością będzie niezwykłą, wysublimowaną podróżą do świata muzyki, który przed laty pokochała sama artystka.

Bilety na wydarzenie dostępne są w cenach 25 zł (ulgowy) i 30 zł (normalny) na stronie www.artus.torun.pl.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

 


Kasia Lins zagra w niedzielę podczas Artus Festival komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się