29°C bezchmurnie

Karambol na Szosie Lubickiej. Są ranni, sprawca wypadku pijany [PILNE]

Informacja od naszych Czytelników.

Trzy osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło dziś wieczorem na Szosie Lubickiej w okolicach skrzyżowania z ulicami Ślaskiego i Jamontta na toruńskim Rubinkowie. O tym zdarzeniu poinformowali nas nasi Czytelnicy. To był karambol z udziałem trzech samochodów osobowych.

W karambolu uczestniczyły trzy osobówki.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, VW Passat jadący w kierunku centrum miasta uderzył w Audi, a to auto wjechało w VW Polo. Sprawca wypadku, czyli kierowca tego pierwszego pojazdu był pijany. 

Uciekł z miejsca wypadku, na szczęście świadkom tego zdarzenia udało się go zatrzymać. - 37-letni mieszkaniec Torunia miał 1,5 promila alkoholu w organizmie - powiedziała w rozmowie z portalem Oto Toruń Wioletta Dąbrowska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Pijany kierowca wiózł trzech pasażerów - dwóch z nich trafiło do szpitala. Ranny został także kierowca Audi. W usuwaniu skutków wypadku uczestniczyły wszystkie służby ratunkowe: policja, straż pożarna, a także pogotowie ratunkowe. 

Do wypadku doszło na pasie w kierunku centrum miasta.

Uwaga kierowcy! Na Szosie Lubickiej w kierunku centrum miasta nadal możecie spodziewać się utrudnień w ruchu.

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(TUB)

fot. nadesłane

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


szosa lubicka, wypadek, toruń - komentarze opinie

  • gość 2018-09-11 22:51:26

    Pan Jedaktoj pisze Szosa Lubicka z Wielkiej Litery a policja i straż pożarna z ......małej......jak przystało na profesjonalistę jedaktoja...........

  • gość 2018-09-12 15:58:25

    Tylko że jak ktoś zna zasady pisowni polskiej, to wie, że w tym wypadku pisownia Pana "Jedaktoja" jest poprawna. Zanim napiszesz coś - według Ciebie - "mądrego", upewnij się, czy masz rację.

Dodajesz jako: Zaloguj się