Kaloryfery będą zimne. Jutro duża część Torunia z przerwami w dostawie ciepła! [PILNE]

Komunikaty, Kaloryfery będą zimne Jutro duża część Torunia przerwami dostawie ciepła! [PILNE] - zdjęcie, fotografia
Tomasz Urbański 01/02/2018 14:52

Przerwy w dostawach ciepła i ciepłej wody wystąpią w piątek przez niemal cały dzień w wielu miejscach Torunia, gdzie dokładnie?

Ważny komunikat służb technicznych PGE Toruń. Zlokalizowana została nieszczelność występująca na tzw. ciepłociągu napowietrznym przy ul. Skłodowskiej-Curie 7.

- Ze względu na to, że naprawa awarii zajęłaby kilka godzin i zakończyłaby się w godzinach wieczornych, czyli w czasie, kiedy obserwowane jest największe zapotrzebowanie na ciepło wśród odbiorców i notowana jest najniższa temperatura zewnętrzna, termin usunięcia nieszczelności przesunięto na godziny poranne 2 lutego - informuje Julita Karpińska, rzecznik prasowy PGE Toruń.

Uwaga mieszkańcy Torunia, w związku z pracami naprawczymi na ciepłociągu należy spodziewać się jutro (w piątek) przerw w dostawach ciepła i ciepłej wody między godz. 8:00 a 18:00.

W piątek nastąpią przerwy w dostawie ciepła - informuje PGE Toruń (na zdj. elektrociepłownia w Grębocinie)

Gdzie kaloryfery mogą być zimne? Planowana na jutro przerwa w dostawie ciepła dotyczy odbiorców ciepła sieciowego zlokalizowanych na zachód od ul. Skłodowskiej-Curie. To oznacza, że problemów z tego powodu nie powinno być na Rubinkowie, Skarpie, a także na ul. Olsztyńskiej i w rejonie Polnej, Chrobrego i Mazowieckiej.

- Informujemy naszych klientów o planowej przerwie w dostawie ciepła i ciepłej wody - czytamy w komunikacie przesłanym do redakcji Oto Toruń.pl przez PGE Toruń. - Przepraszamy mieszkańców za te niedogodności. Dokładamy wszelkich starań, aby wspomniane prace wykonać w możliwie jak najkrótszym czasie i jak najszybciej przywrócić naszym odbiorcom dostawy ciepła i ciepłej wody.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, pge, zabraknie ciepła, przerwa w dostawie ciepła toruń - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama