6°C bezchmurnie

Już w sobotę pokaz mody na Starówce!

Miasto Stylu - pokaz mody z udziałem mieszkańców Torunia - to główna atrakcja Święta ul. Szerokiej i Królowej Jadwigi.

Obchody IX już święta głównego deptaku Starego Miasta pod hasłem Miasto Stylu organizuje Biuro Toruńskiego Centrum Miasta we współpracy z tamtejszymi przedsiębiorcami.

Głównym punktem programu będzie pokaz mody prezentujący kolekcje ze staromiejskich butików oraz sieci odzieżowych. Co ciekawe, w rolę modeli i modelek wcielą się mieszkańcy Torunia wybrani podczas castingu.

Nad przygotowaniem finałowych stylizacji oraz przebiegiem pokazu czuwa stylista i reżyser pokazów mody Robert Karlewski. Publiczność zgromadzona przy wybiegu ustawionym na ulicy Królowej Jadwigi pomiędzy ulicami Wielkie Garbary i Małe Garbary śledzić będzie mogła pokaz również na specjalnie ustawionym telebimie. O oprawę muzyczną pokazu zadba DJ PAC.

Pokaz mody i atrakcje towarzyszące to nie wszystko, co organizatorzy przygotowali dla gości i uczestników Święta. Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 częścią artystyczną, w której wystąpią młodzi wokaliści z zespołów: Mały Brodway, Mozaika i Pozytywka z Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza”, reprezentujący Młodzieżowy Dom Kultury soliści z zespołu Poza Rytmem i Wioletta Urbańska a także tancerze z Zespołu MIX.

Od godz. 14.00 do godz. 16.00 w przestrzeni u zbiegu ulic Wielkie Garbary i Królowej Jadwigi odbywać się będą animacje dla dzieci, podczas których nie zabraknie gier i zabaw dla najmłodszych uczestników.

Pokaz mody rozpocznie się o godz. 16.00. Jako pierwsi na wybiegu zaprezentują się najmłodsze modelki i modele w kolekcji dziecięco-młodzieżowej. W przerwie, ok. godz. 17.00, odbędzie się pokaz fitness w wykonaniu instruktora z Bella Line oraz prezentacja wizerunkowych metamorfoz. Pokaz zakończy się wspólnym zdjęciem wszystkich uczestników oraz osób zaangażowanych w jego przygotowanie.

fot. um.torun.pl

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Już w sobotę pokaz mody na Starówce! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się