Już w piątek wielkie otwarcie basenów na Bydgoskim Przedmieściu! Jak wyglądają? [FOTO]

Inwestycje, piątek wielkie otwarcie basenów Bydgoskim Przedmieściu! wyglądają [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Filip Sobczak 21/06/2018 15:15

Z okazji pierwszego dnia wakacji miasto postanowiło otworzyć zupełnie nowe baseny sezonowe na Bydgoskim Przedmieściu.

Powstały one dokładnie obok Centrum Targowego Park na ulicy Szosa Bydgoska 3. W skład kompleksu wchodzą trzy niecki o wymiarach: 12x25 m i głębokości 1,5 m - dla dorosłych, 12x25 m i głębokości 1,2 m - dla dorosłych i młodzieży oraz 6x12 m i głębokości 0,6 m - dla dzieci.

Oprócz nich na Bydgoskim Przedmieściu postawiono także między innymi przebieralnie, kasy do pobierania opłat czy dodatkowe miejsca rekreacji - plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz boisko do piłki siatkowej. W tym tygodniu zakończyły się ostatnie prace wykończeniowe. Baseny odwiedził również sanepid, który wydał pozytywną opinię. Woda w kąpieliskach ma aktualnie około 25 st. C. i taka temperatura powinna utrzymywać się przez kolejne dni.

Oficjalnie otwarcie nowych toruńskich basenów nastąpi w piątek punktualnie o 14:00. Dzień i godzina oczywiście nie są przypadkowe - 22 czerwca to dzień, w którym wszyscy uczniowie odbierają świadectwa i rozpoczynają dwumiesięczne wakacje.

Pierwszy dzień na nowych toruńskich basenach będzie wyjątkowy. Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie GO Sport, Miasto oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zadbali o wiele atrakcji.

- Plażowicze otrzymają specjalne hawajskie naszyjniki, w „open barze” będą czekały orzeźwiające darmowe, bezalkoholowe drinki z palemką. Na przybyłych gości czeka również spotkanie z hawajskimi gorącymi tańcami - mówi Łukasz Drygalski ze Stowarzyszenia GO Sport..

Na Bydgoskim Przedmieściu będzie można także wziąć udział w wielu wspólnych grach, konkurencjach i zabawach. A to wszystko odbywać się będzie przy muzyce znanego toruńskiego DJ Martineza. Impreza potrwa od 14:00 do 18:00, wstęp jest darmowy. W kolejnych dniach za bilet ulgowy będzie trzeba zapłacić 5 złotych, a za normalny 10.

UWAGA! Oto Toruń ma dla Was trzy miesięczne karnety na nowe toruńskie baseny. Wystarczy napisać na naszego e-maila - [email protected] - dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać darmową miesięczną wejściówkę? Czekamy na Wasze zgłoszenia.

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Już w piątek wielkie otwarcie basenów na Bydgoskim Przedmieściu! Jak wyglądają? [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-21 16:19:29

    Akurat jutro ma pizgać

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama