Już dziś wielki koncert TVP 2 na Motoarenie!

Koncerty, dziś wielki koncert Motoarenie! - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 14/07/2019 09:42

Przed nami kolejna odsłona Wakacyjnej Trasy Dwójki. W Toruniu wystąpią m.in. C-Bool, Shaun Baker i Bayer Full. To będzie wieczór pełen wrażeń.

Już dziś (14.07) odbędzie się kolejny koncert w ramach cyklu Wakacyjna Trasa Dwójki. Tym razem czas na Toruń. Już o godz. 13:00 przed Motoareną pojawią się food trucki, a także stoiska promocyjne i atrakcje dla najmłodszych. Otwarcie bram stadionu nastąpi o 18. Część koncertowa rozpocznie się o 19:30, a transmisja w TVP 2 o 20:30. 

Lista wykonawców, którzy pojawią się podczas toruńskiej odsłony Wakacyjnej Trasy Dwójki jest długa. Na scenie pojawią się Feel, Enej, De Mono, Big Day, C-Bool, Shaun Baker, Francesco Napoli, Marcin Sójka, Jorrgus i Bayer Full. Koncert na Motoarenie rozpocznie się lokalnym supportem - wystąpi Martyna Pawłowska, uczestniczka telewizyjnego programu The Voice of Poland.

Koncert poprowadzą gwiazdy TVP 2 Ida Nowakowska i Tomasz Kammel, a na backstage'u zobaczymy Aleksandrę Sikorę i Mateusza Szymkowiaka.

Jeśli wybieracie się na to muzyczne wydarzenie, to warto skorzystać z komunikacji miejskiej. Przejazdy autobusami i tramwajami na wszystkich liniach od 18:00 do 23:30 będą bezpłatne. Dokumentem upoważniającym do bezpłatnego przejazdu będzie ważny dowód rejestracyjny pojazdu osobowego. Jak informuje MZK, uprawnienie może być wykorzystane przez posiadacza dowodu rejestracyjnego oraz grupę wskazanych przez niego osób, nie przekraczającą liczby miejsc w pojeździe wpisanej w dowodzie rejestracyjnym.

Przed koncertem od godz. 18:16 tramwaje linii numer 5 będą kursować ze zwiększoną częstotliwością od 9 do 18 minut. Z kolei tramwaje linii nr 2 pojadą ze zwiększoną częstotliwością od 7 do 8 minut po godzinie 19:00. Po koncercie dodatkowe składy tramwajów nr 2 i 5 będą kursować do godziny 23:00, w szczytowym momencie co 2 minuty. Dodatkowe odjazdy zaplanowano również dla linii autobusowych 11, 20, 26, 30 i 35.

Aby ułatwić uczestnikom koncertu powrót do domu autobusy linii nocnych 01 i 03 jadące w kierunku lewobrzeża o godz. 23:01 i 23:31 zatrzymają się dodatkowo na przystanku Odrodzenia przy Cinema City.

Bawcie się dobrze!

(AM)

fot. torun.pl

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

toruń, motoarena, wakacyjna trasa dwójki, mzk, koncert - komentarze opinie

  • Tvn - niezalogowany 2019-07-14 16:05:34

    A na TVN władca pierścieni!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 19:43:51

    Super. Będę oglądał!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 20:11:12

    Właśnie lecą powtórki z zeszłego tygodnia SŁABE

  • Zawiedziony - niezalogowany 2019-07-14 20:13:38

    Właśnie lecą powtórki z zeszłego tygodnia .SŁABE

  • ja - niezalogowany 2019-07-14 20:18:01

    W tv2 oszukują bo to nie jast na żywo gdyż w Toruniu jest jeszcze jasno a tam ciemno czyli to nie leci na żywo tylko jakiś stary koncert

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 21:10:16

    Samo disco polo. TVP schodzi na psy

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 21:33:58

    Żenada

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 21:49:30

    Tegoroczne koncerty Dwójki to gala disco-polo, z krótkimi przerywnikami na normalne wykonania. Dno, totalne dno i metr mułu..... :( Na miejscu Kammela to bym się wstydziła prowadzić te "koncerty". A w Toruniu to już totalna żenada.... szkoda czasu na takie g...., już wolę zostać w domu i dobrą książkę poczytać.

  • Gośćmi - niezalogowany 2019-07-14 22:08:42

    Disco-polo=pislandia. To akurat nie dziwi. Kraj schodzi na psy

  • Gośćmi - niezalogowany 2019-07-14 22:18:45

    Disco-polo=pislandia. To akurat nie dziwi. Kraj schodzi na psy

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 22:20:28

    Kiedyś to jeszcze jako takie osoby występowały, teraz żenada samo disco polo. Bieda..

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 23:04:46

    Przy disco polo chociaż można się fajne bawić a nie jak inne szarpi druty tylko wyją jak wilki do księżyca

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 07:52:03

    Bawić się przy disco-polo??? Czy to jakaś wiejska potańcówka????? Przecież tego się nawet nie da słuchać. Ja dziękuję, nie skorzystam. Dwójka ma nas za idiotów? Już zwykły pop jest o niebo lepszy.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 09:11:38

    Stracony czas, żenada. Bayer Full królował..

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 09:26:29

    Szczególnie dużo disco polo było w Toruniu. Żenada

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 19:21:30

    Dwa koncerty toruńskie nez porównania. Na koncercie typowym dla disco polo utwór'" Hey sokoly" typowy ale dla koncertu miejskiego to dno .Koncert totalna beznadzieja .Prowadząca Ida cos nie nadawala na falach .Wstyd szczycić się. takim koncertem i nazywać go w dniu dzieijszym jako rewelacja .

  • Torunczyk - niezalogowany 2019-07-15 19:43:55

    W Toruniu były takie koncerty gdzie Rydzyk Krawczyk i Zaleski na scenie trzymali się za ręce śpiewając Abba Ojcze ... Więc nie narzekajcie....

Dodajesz jako: |