Justyna Wenecka: Nasz lokal powstał z myślą o rodzinach, miłości, cieple i tradycji

Portal ototorun.pl 10/04/2019 10:09

- Na każdym kroku podkreślamy, że nasz lokal powstał z myślą o rodzinach, miłości, cieple i tradycji - mówi w wywiadzie dla "Centrum Wsparcia Biznesu" i "Oto Toruń" Justyna Wenecka z Pierogarni Stary Młyn.

Pierogarnia Stary Młyn to klimatyczne miejsca na toruńskiej starówce pełne wspaniałych pierogów.  Pierogranie oferują tzw. Lepiochy, Piecuchy i Czeburki Kresowe. Są propozycje na słodko, wegetariańskie, z mięsem, z okrasą, skwarkami. Pierogi są przygotowywane na miejscu. Po przyjęciu zamówienia od klienta, ciasto jest wałkowane, nakładany jest farsz i pierogi gotują się bądź pieką, by za chwilę pojawić się jako pachnące danie na talerzu. To stanowi o nieprzeciętnym oraz domowym smaku kuchni Pierogarni Stary Młyn. Dwie pierwsze restauracje sieci powstały w Toruniu. Dziś funkcjonują także w Bydgoszczy, Wrocławiu i Gdańsku.

Tak się robi biznes na Starówce! to projekt, w którym prezentowane są sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim. Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej Starówce.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na Starówce! rozmawiamy z  właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska Starówka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Justyna Wenecka: Nasz lokal powstał z myślą o rodzinach, miłości, cieple i tradycji komentarze opinie

 • gość 2019-04-10 11:16:39

  a pierogi coraz droższe, za wszystko liczą kasę, za podsmażenie pierogów, za podgrzanie piwa, coraz gorzej

 • Gość - niezalogowany 2019-04-10 11:57:56

  Dostałeś 500+ to wessystko teraz drozsZe...

 • Gość - niezalogowany 2019-04-10 15:40:15

  Moje ulubione pierogi

 • gość 2019-04-11 22:44:23

  To może zdemontujcie jedyny stały (cało roczny) ogródek na Starym Mieście jeśli niema miejsc do parkowania. To jest bardzo ciekawe że wam pozwolono...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama