9°C pochmurno z przejaśnieniami

Jest pierwsza decyzja kadrowa Polskiego Cukru!

Koszykówka, pierwsza decyzja kadrowa Polskiego Cukru! - zdjęcie, fotografia

Dejan Mihevc zostanie w Toruniu na kolejny sezon!

To już pewne. Toruński klub przedłużył kontrakt ze Słoweńcem. Ta decyzja nie powinna nikogo dziwić. Twarde Pierniki zakończyły sezon na trzecim miejscu w Energa Basket Lidze, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski. Poza tym nasz zespół wywalczył Puchar Polski.

- Trener zostaje z nami - powiedział na konferencji prasowej Ryszard Szczechowiak, dyrektor sportowy Twardych Pierników.

Kontrakt nie został jeszcze podpisany, ale to tylko kwestia czasu. Ma to nastąpić w najbliższych godzinach, jeszcze przed wyjazdem szkoleniowca do swojego kraju.

grafika Twarde Pierniki - Facebook

To nie koniec informacji dla kibiców basketu.

Klub poinformował także, że w przyszłym sezonie nasz zespół będzie grał na "dwóch frontach". To oznacza, że emocjonować będziemy się występami nie tylko na krajowych parkietach. Polski Cukier Toruń zamierza także rywalizować w europejskich pucharach. Drużyna chciałaby spróbować swoich sił w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Jak na razie ważne kontrakty z klubem mają Tomasz Śnieg, Łukasz Wiśniewski, Karol Gruszecki i Bartosz Diduszko. O kolejnych ruchach kadrowych na bieżąco będziemy Was informować na portalu Oto Toruń.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


polski cukier toruń, twarde pierniki, dejan mihevc - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się