Jerzy Holc: Kiedyś Emtor to była jednoosobowa firma, dziś zatrudniamy 300 osób

Portal ototorun.pl 08/05/2019 17:22

Centrum Wsparcia Biznesu oraz "Oto Toruń" prezentują kolejny odcinek cyklu „Tak się robi biznes w Toruniu”. To projekt w którym  prezentujemy sylwetki przedsiębiorców z Torunia, którzy odnieśli sukces w swojej branży.  Jednym z nich jest Jerzy Holc, prezes firmy Emtor, która jest liderem rynku wózków widłowych w Polsce.  

Emtor jest na rynku od 30 lat, od 10 lat współpracuje z firmą NACCO Materials Handling Europe – producentem marki Yale - jednej z najlepszych w branży. Toruński Emtor zatrudnia w tej chwili blisko 300 pracowników. Sukces spółki tworzą specjaliści w dziedzinie handlu, usług serwisowych i outsourcingowych. W spółce córce - firmie SEITO Polska - zatrudnionych jest ponad 1.600 specjalistów. Flota składa się z ponad 100 samochodów firmowych oraz z własnego, specjalistycznego sprzętu do transportu widlaków.

 

Cykl Tak się robi biznes w Toruniu!  to projekt, w którym Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje sylwetki przedsiębiorców z Torunia i ich drogę do sukcesu w biznesie. Właściciele firm opowiadają w jaki sposób budowali swoje przedsiębiorstwa, na jakie problemy napotykali na początku swojej biznesowej drogi, skąd czerpali inspiracje. Biznesmani wyjaśniają jak zacząć, skąd pozyskiwać kapitał i partnerów w swojej branży, jak prowadzić skuteczny marketing i zdobywać klientów.  W każdą środę publikujemy  inspirujące rozmowy z osobami, które  swoją biznesową drogę związały  z naszym miastem. Posłuchajcie jak na swój sukces pracował Jerzy Holc.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Jerzy Holc: Kiedyś Emtor to była jednoosobowa firma, dziś zatrudniamy 300 osób komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama