Jaki prezent dla szefa?

Gabrysia - blog 12/02/2018 15:31

Urodziny szefa to w każdej firmie ważne wydarzenie, ponieważ warto pamiętać o takiej dacie, jeśli chce się utrzymać z szefem przyjacielskie stosunki. Oczywiście pracownicy mogą wtedy pomyśleć o sprawieniu niespodzianki swojemu pracodawcy, aby ten ucieszył się z tego, że ma pod sobą tak oddanych ludzi, którzy pamiętają o jego urodzinach i są mu w stanie zrobić jakiś prezent.

Ciekawą propozycją może być stworzenie wspólnej kartki z życzeniami, która będzie zawierała w sobie podpisy wszystkich pracowników, nawet tych nieobecnych w dniu urodzin szefa, o których nie powinno się zapomnieć. Na fabrykartce powinny się wtedy znajdować oryginalne życzenia, aby sprawiły one szefowi radość, ale dzięki nim powinien się on poczuć wyjątkowy. Jeśli pracownicy zastanawiają sięjaki prezent dla szefawybrać, to jest to jedna z najlepszych propozycji.


Kupno prezentu dla szefa może być jednak dość skomplikowanym procesem, jeśli pracownikom zależy na czymś większym, a mianowicie na jakieś rzeczy materialnej. Warto się wspólnymi siłami naradzić i zdecydować, co szef lubi najbardziej i co może mu się przydać. Zaproponować można mu jakieś kosmetyki, czy też bilet do opery lub filharmonii, jeśli istnieje pewność, że ma on żonę i będzie mógł ją w takie miejsce na romantyczną randkę zabrać. Każdy szef z takiego prezentu na pewno będzie się cieszyć, więc z pewnością warto to wziąć pod uwagę, gdy w firmie będą się zbliżały urodziny pracodawcy, a załoga postanowi się złożyć na prezent. Najważniejszy jest w tym wszystkim jednak gest oraz pamięć, tak aby szef poczuł, że atmosfera w zespole jest znakomita, i to dzięki niemu.

Jaki prezent dla szefa? komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama