16°C bezchmurnie

Jak zarabiać na drukarni offsetowej? Rozmawiamy z Wojciechem Załęckim [WIDEO]

Jest środa, więc czas na kolejną rozmowę w ramach naszego cyklu "Tak się robi biznes w Toruniu!". 24 stycznia w Centrum Wsparcia Biznesu rozmawiamy z właścicielem Drukarni Offsetowej Echo, Wojciechem Załęckim.

Jak zbudować swoje przedsiębiorstwo w naszym mieście? Jak poradzić sobie z problemami na rynku? Jak sprzedać i dobrze wypromować produkt? O tym i nie tylko dowiecie w ramach cyklu rozmów „Tak się robi biznes w Toruniu”. Dziś rozmawiamy z Wojciechem Załęckim, czyli właścicielem Drukarni Offsetowej Echo.

Drukarnia Echo to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie drukarni w regionie. Firma działa na rynku od 1999 roku, łącząc drukarnię offsetową ze studiem graficznym. Oprócz wieloplatformowego studia graficznego, z najnowszym oprogramowaniem, naświetlarni CTP opartej na technologii Heidelberga, drukarnia wyposażona jest w najnowocześniejsze czterokolorowe maszyny formatu B2 firmy Heidelberg.

Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia wywiadu ze wspominanym już Wojciechem Załęckim.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Jak zarabiać na drukarni offsetowej? Rozmawiamy z Wojciechem Załęckim [WIDEO] komentarze opinie

  • Anomim - niezalogowany 2018-01-24 19:40:17

    W Zapolexie jest duzo intromigatorow pracujących od 20 25 lat za 11zl może tam się uda Panu zdobyć personel

  • mczay123 - niezalogowany 2018-02-02 13:09:09

    Chcąc zmaksymalizować zyski drukarni dobrze jest zaopatrzyć się w sprzęt umożliwiający druk na wielu podłożach. Zalicza się do nich hplatex.pl które wykorzystywane jest w druku wielkoformatowym (umożliwia druk banerów reklamowych, jak i fototapet, gdyż korzysta z tuszu, który jest nietoksyczny - w dużej mierze stworzony z wody)

Dodajesz jako: Zaloguj się