6°C bezchmurnie

Jak się robi rodzinny biznes na Starówce? Rozmawiamy z Jarosławem Grochowalskim [WIDEO]

Tradycyjne receptury i smaki, tona zużytej mąki dziennie, ciepłe bułki i chleb znikające z piekarni tuż po wypieczeniu. I tak już od ponad 30 lat. Jarosław Grochowalski z wypiekami na twarzy opowiada o tym, jak się robi biznes na Starówce.

Piekarnia Grochowalski to rodzinny biznes, który funkcjonuje z powodzeniem przy ulicy Podmurnej od ponad 30 lat. Jej właściciel uważa, ze najważniejsze w prowadzeniu działalności w tak specyficznym miejscu, jest to aby Starówka tętniła życiem, bo to powoduje, że klientów nie brakuje. Rzemieślnik, dba też o to by jakość wypieków była zawsze najwyższa, a ludzie wracali po kolejne produkty wyrabiane zgodnie z tradycyjnymi recepturami.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na Starówce! rozmawiamy z właścicielami  firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska Starówka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Jak się robi rodzinny biznes na Starówce? Rozmawiamy z Jarosławem Grochowalskim [WIDEO] komentarze opinie

  • gość 2018-03-29 19:14:47

    To tradycja.Tyle lat i wciąż ten sam smak... Pyszne pieczywo.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-31 13:09:28

    Najsmaczniejsze rogaliki i paluch

  • Gość - niezalogowany 2018-04-01 21:43:43

    Najlepsze pieczywo w Toruniu! Paluchy i chlebek razowy!

Dodajesz jako: Zaloguj się