6°C bezchmurnie

Jak się robi biznes na starówce? Rozmawiamy z Elżbietą Błażejewską z księgarni Atlas [WIDEO]

O modzie na czytanie, specyfice prowadzenia interesów w centrum Torunia, kupowaniu książek przez turystów, nowościach wydawniczych i lekturach na urlop –o tym rozmawiamy w trzecim odcinku nowego cyklu filmowego Tak się robi biznes na Starówce! Centrum Wsparcia Biznesu i Oto Toruń odwiedzili właścicielkę księgarni Atlas Elżbietę Błażejewską.

Tak się robi biznes na Starówce! to projekt, w którym prezentujemy sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim. Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej Starówce.

Od 1994 roku na toruńskiej Starówce istnieje księgarnia Atlas. Elżbieta Błażejewska prowadzi swój interes przy ulicy Szerokiej 42. W swojej ofercie ma bestsellery wydawnicze, mapy, przewodniki, podręczniki szkolne i akademickie. Księgarnia specjalizuje się także w interesującej literaturze dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Atlas to także możliwość zamówienia książek, audiobooków, e-booków, gier w księgarni internetowej i odbioru ich w księgarni stacjonarnej lub jako przesyłek kurierskich.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na Starówce! będziemy rozmawiali z właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska Starówka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Jak się robi biznes na starówce? Rozmawiamy z Elżbietą Błażejewską z księgarni Atlas [WIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się