6°C bezchmurnie

Jak się robi biznes na Starówce? Rozmawiamy z Tomaszem Kreftem z Coffee&Whisky House [WIDEO]

Kuchnia kreolska, parkowanie na Starówce, nowa restauracja w Dworze Artusa, szkoła językowa, kawa i whisky – o tym rozmawiamy w pierwszym odcinku nowego cyklu filmowego Tak się robi biznes na Starówce! Centrum Wsparcia Biznesu i Oto Toruń odwiedzili właściciela Coffee&Whisky House Tomasza Krefta. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Tak się robi biznes na Starówce! to projekt, w którym prezentujemy sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim.  Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej Starówce.

Tomasz Kreft to przedsiębiorca, który przy ulicy Mostowej prowadzi od kilku lat Restaurację Luizjana, jest właścicielem lokalu przy Św. Ducha Coffee&Whisky House, stworzył też przy ulicy Mostowej szkołę języka angielskiego, w której uczy autorską metodą.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na Starówce! Będziemy rozmawiali z  właścicielami  firm  na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska Starówka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Jak się robi biznes na Starówce? Rozmawiamy z Tomaszem Kreftem z Coffee&Whisky House [WIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się