14°C bezchmurnie

Jak się robi biznes w Toruń PLAZA? Rozmawiamy z Katarzyną Hołod

Czas na kolejną rozmowę w ramach naszego cyklu "Tak się robi biznes w Toruniu!". Dziś w Centrum Wsparcia Biznesu rozmawiamy z dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń PLAZA Katarzyną Hołod.

Jak zbudować swoje przedsiębiorstwo w naszym mieście? Jak poradzić sobie z problemami na rynku? Jak sprzedać i dobrze wypromować produkt? O tym i nie tylko dowiecie w ramach cyklu rozmów „Tak się robi biznes w Toruniu”. Dziś swoimi spostrzeżeniami podzieli się z Wami Katarzyna Hołod, czyli dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń PLAZA.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń PLAZA to jedno z największych centrów handlowych w województwie kujawsko-pomorskim. W Centrum znajduje się 120 sklepów, wśród nich m.in.: TK Maxx, H&M, Zara, SportsDirect.com, Empik, Massimo Dutti czy Home&You.

Na zmotoryzowanych czeka łącznie 1133 miejsc parkingowych, w tym 16 dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo przed Centrum przez kilka miesięcy w roku znajdziecie stację roweru miejskiego, więc możecie się tam wybrać za pomocą miejskiego jednośladu.

Jak się robi biznes w Toruń PLAZA? Zapraszamy do oglądania naszego wideo, które znajduje się pod tytułem newsa.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Jak się robi biznes w Toruń PLAZA? Rozmawiamy z Katarzyną Hołod komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się